MUVAFAKATNAME

• ARKADAŞLAR ŞU YERİN SAHİBİYİM.BU YERE AİT ELEKTRİK TESİSLERİNİ BAKIM ONARIM KARŞILIĞI UEDAŞ A DEVRİNE MUVAFAKAT EDERİM.

BUNUNLA İLGİLİ NE YAPILABİLİR.BEDEL OLARAK RAYİÇ BEYANMI YOKSA BEDELSİZMİ.

• Böyle bir muvafakat işlerini görürmü bilmiyorum ama bence kendi yorumum, yapılmasında bir sakınca yok, maktu harçlı yapılabilir. Diğer arkadaşların da görüşlerini dikkate alalım.

• Değerli meslektaşım bu yer Elektrik Trafosumu ? bir ikinciside devrine muvafakat ediyor bedel yazılması gerekir ilgininin beyanına göre bir bedelle yaparsınız ama bence iyi görüşsünler ilgili kurumla.

• ARKADAŞLAR ŞU YERİN SAHİBİYİM.BU YERE AİT ELEKTRİK TESİSLERİNİ BAKIM ONARIM KARŞILIĞI UEDAŞ A DEVRİNE MUVAFAKAT EDERİM.

bakım ve onarım karşılığı olan bedel yazılıp,
    bu bedel üzerinden harçlandırılmalı diye düşünüyorum.

*İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde,<br />ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği,<br />içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.<br />*Beethoven*

• 2006/14 sayılı genelgeye göre; bakım onarım bedeli üzerinden harçlandırılması gerekiyor.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...