KOBİL CİHAZ DEĞİŞİMİ

• Gecen gün kobil cihazımızın birisi tamamen kapandı ve diğer bilgisayarlarda denememe rağmen cihaz çalışmadı bizde tnbde ki arkadaslarla irtibat kurduk ve olayı anlattık arkadaşlarda cihazı ve kartı tnb bilgi işleme yollamamızı istediler ve yolladık ertesi gün noterliğimize gelen faksta kartta herhangi bi problem olmadığı ve kobil cihazındaki arıza nedeniyle cihazi kobil şirketine yolladıklarını beyan etmişler aradan 3 saat gectikten sonra kobil şirketinden bi yetkili bizi aradı ve kobil cihazın yenisini bugün kargoya verdiklerini ve bu garanti kapsamında olduğu için herhangi bi ücret ödemeyeceğimizi söyledi . Bizide rahatlattı.
    Bilgilerinize..

• Aynı olay benim başıma 2 defa geldi.
    Kobil kartı okumadı. Gönderdik. tamir edip gönderdik dediler. 3-5 ay idare etti sonra
    Gene olmamışki aynı arızayı gösterdi.
    Üç-beş ay sonra tekrar gönderdik
    Bu sefer de cihazı değiştirip yenisini gönderdiler.
    Şeytan kulağına kurşun maşallah tıkır tıkır..
    Nerdeyse bilgisayarı bile kendi açıp kapatacak. ;)

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• Kobil cihazı ilk kullandığımda iyiydi.
    Sonra tam bir yıl boyunca kobile bağlı yaşadım. Bir elim kartta, bir elim kobilde.
    Tak çıkar. görmüyor.
    Tak çıkar görmüyor.
    Görür gibi oldu. görmedi
    tak çıkar göörrrrdü.. Yaşasın yaşasın gördü.

Bu böyle bir kadar devam etti,. bilgi işlem her defasında (KESİNLİKLE HAKLARINI YEMEMEK LAZIM) ellerinden geleni yaptılar.

En sonunda (bir tamir gördü.) Gene olmadı
    Sonra garanti kapsamında değiştirildi.

Yeni kobil geldiğinde. Kutusundan çıkarır çıkarmaz, elektrik aldım valla..

Ogün bugündür, aramızdan su sızmıyor..
    ;D ;D

ŞAKA BİR TARAFA Hizmet görürken, kullandığım araçların amaçları dışında çalışması veya çalışmaması beni kahrediyor ve ömrümden dakikalar götürüyor..
    :)

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• kobilime kavuştum :) tertemiz bi şekilde yeni bi kobilim geldi inşallah bi daha hiç ayrılmayız:)

Hadi hayırlısı..
    İyi günlerde kullanın.
    Tavsiyem şu ki iyi davranın.
    Göreceksin bak, seni görünce kendi kendine çalışmaya bile başlar.
    :)