Besiktas 23.Noterligi

• sevgi hanım eşim için sizinle görüşmüştük siz bize dönüş yapmadınız eşimin gerçekten n bir işe başlaması lazım çünkü ben eşim için 6 ay mücadele ettim tam başladı derken sevinemeden işten çıkmak zorunda kaldı bu iş yerinde de işlemleri öğrendi emekli olurum düşücesiyle çalıştı ama kısmet olmadı diyeceksinki bunları niye anlatıyorsun sizi ve arkadaşınızın samimi davranışınızdan belki eşim için bir daha düşünürsünüz diye düşündüm yol onun için hiç problem değil onun şu anda acil bir işe başlaması lazım 2 çocuk var okullar açılacak ne yaparız bilmiyorum ,sizden tekrar tekrar düşünmenizi rica ediyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim tel 05342729743

• Gerçek bir noterlik başkatibi öyle kolay kolay yetişmiyor.eğer olsaydı
    ben emekli olmama rağmen 18 yıldır çalışmazdım.1994 yılında emekli oldum halen devam ediyorum.Devam etme sebeplerimden birincisi ekonomik nedenler ikincisi çalıştığım işyerindeki başarımdır.Bir işi layıkıveçhile yapamıyorsanız emekli olsanız da olmasanız da kimse sizi orada tutmaz.Hele noterlikte hiç tutmazlar.Değerli meslektaşım demekki burada önemli olan taht değil yapılan icraattır.Selam ve sevgilerimle.

• Gerçek bir noterlik başkatibi öyle kolay kolay yetişmiyor.eğer olsaydı
    ben emekli olmama rağmen 18 yıldır çalışmazdım.1994 yılında emekli oldum halen devam ediyorum.Devam etme sebeplerimden birincisi ekonomik nedenler ikincisi çalıştığım işyerindeki başarımdır.Bir işi layıkıveçhile yapamıyorsanız emekli olsanız da olmasanız da kimse sizi orada tutmaz.Hele noterlikte hiç tutmazlar.Değerli meslektaşım demekki burada önemli olan taht değil yapılan icraattır.Selam ve sevgilerimle.

Sevgili üstadım size katılıyorum.Çok ama çok haklısınız.Bizler koltuğa yapışmadık:(( Bende 47 yaşındayım 1 senedir emekliyim.22 yıldır aynı işyerindeyim,görevime burada başladım,burada emekliliğe hak kazandım.Gerektiği zaman tek başıma her işi yaptım,bunca yıldır tam anlamıyla senelik izinlerimi bile dolu dolu kullanmadım.Son 5 yıldır da izin yapmadan çalışıyorum.Dediğiniz gibi işinizi layıkıyla yapmaz ve sorumluluğunuzun farkında olmazsanız hiç bir işyerinde barınamazsınız.Hele ki Noterlikte.Emeklilik dilekçemi vermeden önce Noterim ve iş arkadaşlarım işi bırakmayacağıma dair söz verdirdiler bana ancak öyle emeklilik dilekçemi imzaladı Noterim.
    Evet önemli olan taht değil icraattır.Yoksa koltuk sevdamız hiç olmadı,koltuğa yapışmak gibi bir niyetimiz ise hiç ama hiç yok.Bizde emekli hayatı yaşayıp,sorumluluklarımızdan kurtulmak isteriz.Harcın son günü,KDV beyanı,müfettiş stresi,bütün gün 100 kişiye laf anlatma derdi,işlemlerin doğru yapılıp yapılmadığının stresi kolay mı sanki?Bizde bunların yükünü taşımadan yaşamanın güzelliğini tatmak isteriz tabii.Ama malum Türkiye'de emeklilerin durumu. Birde dediğimiz gibi ne mutlu bize ki gitmemizi istemeyenlerimiz var.Arkadaşımızın yanlış düşündüğünü anlamış olmasını umut ediyorum.Sevgiler.
    Saygılar.