ARAÇ SATIŞI

• Herkese merhaba, araç satışı yapıyorum, sorgulayı tıkladıktan sonra bir süre bekliyor, ondan sonra NPS belgesi alınamadı, VPN çalışıp çalışmadığını kontrol edin diyor, sorun yok proğramımız çalışıyor, acaba sistemden kaynaklanan bir şeymi dir bilen varmı

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Bizdede var aynı hata. Sabah normaldi ama şimdi bu uyarıyı veriyor. Genel bir aksaklık sanırım.

• Bende bir satış yaptım Yazım netten çıktı aldım ama veznede sorun yaşadım. Makbuz kesmedi. Bilgi İşlem yaptığım görüşmede Emniyet Genel Müdürlüğü satış işlemlerini durdurmuş. İşlem yapılamıyor dediler. İkinci bir emre kadar satış yapmayın dediler

• BENCE 1.3.1.5 FİYASKO DAN BASKA BİRSEY DEĞİL. AYRICA ARAÇ SATIŞLARI İÇİN; ONCA PROGRAM (LİSANLI), BİLGİSAYAR, SİSTEM HÜSRANA UĞRADIM GERÇEKTEN DE BU KADAR KÖTÜ OLACAĞINI HİÇ BEKLEMEZDİM. UMARIM VATANDAŞ İSYANINI DİLE GETİRİR BU BÜROKRATİK ÇÖZÜMSÜZLÜKLER ÇÖZÜME ULAŞIR...

• ARKADAŞLAR İLAVE OLARAK BİRSEY SÖYLEMEK İSTİYORUM. 1.3.1.5 DE HER TÜRLÜ PROBLEM OLABİLECEĞİNDEN DOLAYI SADECE SATIŞ YAPACAK BİLGİSAYARA KURDUM . .1.2 DEN TIKIR TIKIR DEVAM EKSİKSİZ..