Küçüğün Çalışmasına muvafakat

• MUVAFAKATNAME

KÜÇÜĞÜN

ADI SOYADI :
    DOĞUM TARİHİ :
    BABA ADI :
    ANA ADI :

Velayetim altında bulunan ..... isimli çocuğumun .......... işinde ........... işçisi olarak çalışmasına rıza ve muvafakatımın bulunduğunu, beyan ve ikrar ederim.

NOT: Medeni Kanunun 336. maddesi hatırlatıldı, annenin şehir dışında olduğu beyan edildi.
    MUVAFAKAT EDEN
    : T.C. No:

[ Bu işlem altındaki imzanın gösterdiği, ............... adlı kişiye ait olduğunu ve dairede huzurumda imzalandığını onaylarım. İkibinon yılı Aralık ayının dokuzuncu günü 09.12.2010]

DAYANAK:
    Kimlik Paylaşım Sistemi çıktılı Nüfus kayıt örneği.
    İşbu dayanak Noterlik Yasasının 79.maddesine göre eklenmiştir.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Velayetim altındaki … doğumlu küçük ….. T.C. kimlik numaralı ……’in …………''ye ait ……….'de işyerince tayin edilecek her hangi bir iş veya görevde çalışmasına, lüzumunda iş akdi imzalamasına,çalışma şartlarını kabul etmesine, ücret ve eklerini tahsil etmesine, bu konulardaki belgeleri imzalamasına rıza ve muvafakat ederim.

• ek olarak, sigortalı olarak çalışmasına,bankada hesap açmasına diye ekliyorum.

• Velayetim altındaki … doğumlu küçük ….. T.C. kimlik numaralı ……’in …………''ye ait ……….'de işyerince tayin edilecek her hangi bir iş veya görevde çalışmasına, lüzumunda iş akdi imzalamasına,çalışma şartlarını kabul etmesine, ücret ve eklerini tahsil etmesine, bu konulardaki belgeleri imzalamasına rıza ve muvafakat ederim.

sigortalanmasına, sendikaya üye olmasına, icabınad bankalarda maaş hesabı açılmasına...

&quot;Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim..&quot;

• Ali bey, sizin yazdığınızı farketmeden ilavede bulundum. Siz zaten yapmışsızın. Kusura bakmayın.. :)

&quot;Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim..&quot;

• Velayetim altında bulunan...........T.C. Kimlik Nolu.......... doğumlu,..............'ın ,Türkiye Cumhuriyeti hudutları dahilinde bulunan iş yerlerinde çalışmasına,kendi adına sözleşmelere imza atmasına,iş yeri başvuruları yapmasına,bordrolarına imza atmasına,kendi adına hesap açtırmasına,hesaplarına para yatırmaya,para çekmesine,bankamatik kart başvuruları yaptırmasına, kendi başına iş yerlerinde çalışmasına muvafakat ederim.

• Olurmu öyle şey Tanju bey siz yeterki yazın ;) ;)

ekleyen ekleyene bende birşey ekleyim o zaman :)

çocuğumuzun ağır ve tehlikeli işlerde çalıştırılmayacağını, ilköğretim okulundan mezun olduğunu kabul ve taahhüt ederek

• Kemalettin bey bunda ne varki ekleyen ekleyene derken gereksiz bir şey eklemedik. Bunda sinirlenecek bir şey yok ki .

ali kardeşim :) görmedin sanırım
    bende eklersem kızmazsın demeye çalıştım ama :)

<p>"İNSANİ YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN"</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen VERDELENTEL ().

• [size=11pt]Velayetimiz altında bulunan onsekiz yaşından küçük müşterek çocuğumuz ----- doğumlu ------ T.C.Kimlik numaralı ------TC. HUDUTLARI DAHİLİNDE BULUNAN BİLCÜMLE ŞİRKETLERDE,KURUM ,KURULUŞLARDA, BİLCÜMLE ÖZEL VE TÜZEL kişiliklerin yanında sigortalı olarak çalışmasına,sigorta gösterilmesine,sigorta giriş bildirgesini tanzim ve imzalamasına, T.C. hudutları dahilinde bulunan bilcümle resmi ve hususi bankalarda hesap açmasına, bankamatik kartı talebinde bulunmasına, şifrelerini almasına, velhasıl yukarıda yazılı hususlarla ilgili yapılması lazım gelen bilcümle iş ve işlemleri işin başından sonuna kadar takip ve neticelendirmesine rıza ve ] [/size]muvafakat ederiz.