vekaletten vekalet

• Arkadaşlar elinde farklı noterliklerden 6 tane vekaleti olan şahıs tevkil yetkisine istinaden kendi adınada asaleten olmak üzere başkasına vekalet verdi. veznede makbuz kesimi yaparken imza adedinin 6 vekalet ve birde asaleten olarak 7'mi verilmesi gerekiyor yoksa vekaletlerin hepsi bir imza sayılıp toplam 2 imzamı vermek gerekiyor.
    bu vekalet verenler sonuçta vekalet verirken imza adedi için para ödediler. bizim tekrar imza adedini aynı girip kesmemiz mantıklımıdır. ....?
    yorumlarınız için teşekkür ederim..

• arkadaşlar inan abartmıyorun sizin varlığınız bana güç veriyor, her şeyde bir hayır vardır diyelek allahtan hayırlısı temenni etmekten başka birşey yapamam şu an bu olay sanırım bahane oldu, yapı olarak haksızlığı daha fazla tahammül edemedim, sürekli hakaret, küçük görülme, buraya kadarmış.. Allah Hepinizin yardımcısı olsun

• arkadaşlar inan abartmıyorun sizin varlığınız bana güç veriyor, her şeyde bir hayır vardır diyelek allahtan hayırlısı temenni etmekten başka birşey yapamam şu an bu olay sanırım bahane oldu, yapı olarak haksızlığı daha fazla tahammül edemedim, sürekli hakaret, küçük görülme, buraya kadarmış.. Allah Hepinizin yardımcısı olsun

Amin mutlaka öyle olur dediğin gibi bu bahane olmuş ama her şerde bir hayırmutlaka vardır rabbim en kısa zamanda hayırlısın nasip etsinsana arkadaşım hayırlı cumalar.

• Bu 6 vekaletnamenin tümünde yazılı ve yine asaleten hareket eden vekil bu vekaletnamede yazılı yetkilerin aynısını veriyor ise 2 imza, ancak yetkilerde farklılık var ise birbirinden farklı olan işlemler için imza sayısı arttırılır.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Değerli meslekdaşım senin noterin çok kompleksli birisiymiş,aslında oda yaptığı hatanın farkında ama! sizin doğrunuzu kabullenmek istememiş,allah herkesi komplekslilerden korusun...

• benim noterim 7 imza aldırdı..
    bence yanlış dedim ve tartışma çıktı sen bana hukuğu öğretemzsin dedi farklı bahaneler üretti ve bugün çıkışımı verdi.....

Yani yuhh!!! bu kadar da olmaz. Yanlış da olsa fikir fikirdir(Kaldı ki sen haklısın kardeşim). Çok seslilik her zaman en doğruyu getirir. Muhakeme yeteneğini geliştirir. Hukuk fakültesinin psikolojik bir dersidir.

Ben yeri geldiği zaman kendi noterime 3 defa 5 defa üstüste karşı çıkıyorum. Oda bana kızacağına bilakis olumlu bakıyor.

Allah yolunu açık etsin kardeşim. Büyük geçmiş olsun.

ÖNEMLİ OLAN RUH GÜZELLİĞİ DEĞİL, RUS GÜZELLİĞİDİR!....

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Murad ().

• Sözün bittiği yere hoş geldiniz. Noter'lik bu olmasa gerek.. bir cimcik alabilirmiyim ! yada eşşek şakasımı bu..

Valla abi cimcik sana gerekli değil bence :) kime gerekli olduğunu anlatabilmişimdir umarım. :)

ÖNEMLİ OLAN RUH GÜZELLİĞİ DEĞİL, RUS GÜZELLİĞİDİR!....

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Murad ().