• Bir araç satışında (traktörlerde olabiliyor) iki alıcı ve alıcıların adresleri farklı yerlerde olsa (alıcının biri A şehri diğeri de B şehrinde ise) bu durumda plaka değişikliği de talep edilse işlemi nasıl hazırlamamız gerekir.

• ben bi tip işlemi birkaç kez yaptım. Alıcı 5 kişiyidi dördünün adresi aynı ama birinin adresi farklı ve ilgililer plaka değişikliği istediler.Bende plaka değişikliği yaparak çıkardım satış sözleşmesini ama veznede kesmedi .Daha sonra aynı plaka ile almaları için ikna ettim ve öyle yapabildim işlemi.iyi çalışmalar şimdiden

• bende ilk alıcının adı ve adresi üzerdinden çıkar diye düşünüyordum demekki emniyet bu ayağıda oturtamamış
    bu adamlar iş secermiyor kardeşim
    bizim birdliğe devir etseler de bizde rahat etsek onlarda

• Arkadaşlar Bu konuda yeni bir bilgi elde ettim onu sizinle paylaşmak istedim %50 ,%50 hisseli satışlarda öncelikle alıcıların yaşına,daha sonra da isimlerinin baş harf sıralamasına bakılıyormuş sistemde yani plaka bu niteliklere göre önde olanın adresine düşüyormuş. Saygılarımla

• Arkadaşlar Bu konuda yeni bir bilgi elde ettim onu sizinle paylaşmak istedim %50 ,%50 hisseli satışlarda öncelikle alıcıların yaşına,daha sonra da isimlerinin baş harf sıralamasına bakılıyormuş sistemde yani plaka bu niteliklere göre önde olanın adresine düşüyormuş. Saygılarımla

ÇOKLU ALICILARDA; EĞER PLAKA DEĞİŞİKLİĞİ TALEP EDİLİYORSA, ALICILARDAN KİMİN ADRESİ FARKLI İSE O KİŞİYİ İLK KİMLİK OLARAK EKLENMESİ HALİNDE PLAKA DEĞİŞİKLİĞİ OLACAKTIR KANAATİNDEYİM.....!
    (İLK ALICININ ADRESİ FARKLI OLDUĞU İÇİN, FARKLI PLAKA OLARAK NPS REFERANS OLUŞTURACAKTIR...) VEZNE DE BUNA GÖRE PLAKA DEŞİKLİĞİNİ TAHAKKUK YAPACAKTIR...
    SAYGILARIMLA........!