Silah Hibe Senedi...

• SİLAH HİBE SÖZLEŞMESİ

HİBE EDEN:

HİBE EDİLEN:

HİBE EDİLEN SİLAHIN ÖZELLİKLERİ
    MARKASI:
    SERİ NO'SU:
    ÇAPI:
    CİNSİ:
    DEFTER NO:
    DEĞERİ:
    İZİN BELGESİ: ......... verilme .......... tarih ve .......... sayılı izin yazısı.

.......................... (silah taşıma ruhsatı, silah bulundurma ruhsatı vs.) ile sahibi bulunduğum ..... markalı, ......... çaplı, ..... defternolu, .................. seri numaralı ..................... değerindeki ...................... 'mı yukarıda verildiği makam, tarih ve numarası yazılı izin belgesine dayanarak ....................... isimli şahsa hibe ettim. Adı geçen ........................... üzerinde hiç bir hak ve alakam kalmadığını ve bu silahın artık hibe edilene ait olduğunu, hibe edilenin işbu silahı kendi adına kayıt ettirip ruhsat almasına rıza ve muvafakat ettiğimi kabul beyan ve ikrar ederim.
    Yukarıda hibe edenin beyanında yazılı bulunan ........................... değerindeki Tabancanın tarafıma hibe edilmesini kabulle, adı geçen Tabanca 'yı kendi adıma kayıt ve tesçil ettirerek ruhsat alacağımı ve bu Tabanca 'nın bundan böyle bana ait olacağını bende kabul beyan ve ikrar ederim.

HİBE EDEN HİBE EDİLEN

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• Yunus bey Maşallahınız var teşekkürleri otomatiğe bağladınız sanırım :)

siteye yeni üye oldum tüm makaleleri okuyorum yararlı bulduklarıma teşekkür ediyorum bunda sakınca varsa bir daha teşekkür etmem okur geçerim ?

• hatta bu gün silah deviri yaptım sanş ya okudum öğrendim örnek geldi silah hibe senedinden silah devri yaptım iyikide bakmışım bu foruma Emniyetten izin yazısı almışlardı dediği gibi silahın özelliklerini girdim ve izin belgesini ekledim fotokopi almadım arkasına çıktı aldım imzalarını aldım işime yaradı

• hatta bu gün silah deviri yaptım sanş ya okudum öğrendim örnek geldi silah hibe senedinden silah devri yaptım iyikide bakmışım bu foruma Emniyetten izin yazısı almışlardı dediği gibi silahın özelliklerini girdim ve izin belgesini ekledim fotokopi almadım arkasına çıktı aldım imzalarını aldım işime yaradı

Yunus bey yararlı olacağı kesin buna ne şüphe lakin ben teşekkür mesajlarınızın yaratmış olduğu sorun hakkında size özel mesaj attım mesajınızı okuduğunuzda beni anlayacağınızı düşünüyorum. Selamlar...

• siteye yeni üye oldum tüm makaleleri okuyorum yararlı bulduklarıma teşekkür ediyorum bunda sakınca varsa bir daha teşekkür etmem okur geçerim ?

Sayın meslektaşım,
    Bizi yanlış anlamayın ama okuyup geçerseniz. daha makbule geçecek,
    2 gündür eski dökümanların arasında kaybolduk.
    dün ve bugün acil bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımızın mesajlarını göremiyoruz. ve onlara yardımcı olamıyoruz.

• Sayın meslektaşım,
    Bizi yanlış anlamayın ama okuyup geçerseniz. daha makbule geçecek,
    2 gündür eski dökümanların arasında kaybolduk.
    dün ve bugün acil bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarımızın mesajlarını göremiyoruz. ve onlara yardımcı olamıyoruz.

bende dayı beye aynen katılıyorum
    2 gündür siteye girdiğimizde tonla okunmamış konu var
    bu yüzden çoğumuz okumadan kapatmak zorunda kalıyoruz
    ve acilen cevap bekleyen arkadaşlarımızın sorularına cevap veremiyoruz
    veya sorularımıza cevap alamıyoruz
    konuyu okuyup geçerseniz daha uygun ve yerinde olur