Yazım Net. Yükseltme

• Değerli Meslektaşlarım

Yazım Net. sıfır yüklemeden sonra 1.4-1.5 ve 1.7 yüklemeleri yapmama izin vermiyor. Win 7 kullanıyorm bu kurulumu etkilermi? yadımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

• Değerli Meslektaşlarım

Yazım Net. sıfır yüklemeden sonra 1.4-1.5 ve 1.7 yüklemeleri yapmama izin vermiyor. Win 7 kullanıyorm bu kurulumu etkilermi? yadımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

Etkilemez ancak kurarken yönetici olarak kurmanız lazım.... Yönetici olarak ta kuramıyorsanız yazım netinizde bir hata vardır kaldırıp yeniden kurmanız lazım...

"Insanlara en adil sekilde dagitilan nimet akildir. Çünkü kimse aklindan sikayetçi degildir."

• Etkilemez ancak kurarken yönetici olarak kurmanız lazım.... Yönetici olarak ta kuramıyorsanız yazım netinizde bir hata vardır kaldırıp yeniden kurmanız lazım...

Şakir abinin dediğiyle çözülmüş olması lazım genede hata verirse hatanın adını yaz bakalım bazen firebird hatası veriyor

• Ilginiz icin tesekkür ederim. Isletim sistemi windows 7 64 bit oldugundan kurulum yapilamamktadir, seklinde teknik destek bilgilendirdi.

• Ilginiz icin tesekkür ederim. Isletim sistemi windows 7 64 bit oldugundan kurulum yapilamamktadir, seklinde teknik destek bilgilendirdi.

TNB (VEZNE-YAZIM.NET-KASKO) PROGRAMLARI WİNDOWS XP PROFESSİONAL 32BİT, WİNDOWS 7 PROFESSİONAL 32 BİT DESTEKLEMEKTEDİR...
    BUNDAN DOLAYI KURULUM YAPSANIZDA, PROGRAMLAR ÇALIŞMAYACAKTIR...