DEFTER TASTİKLERİ VEZNE SUNUMU

• Muharrem bey Yapılan liste ile veznede kesilen makbuzlar sıralı olmuyor galiba ben denedim.
    ÖRNEĞİN liste başında yer alan Yevmiye,Envanter, Kebir sıralı oluyor vezne makbuzu KEBİR den başlıyor kesmeye KARIŞIK KESİYOR. Bilmem yanılıyormuyum. Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. EYÜP 2. ERSİN COR

• Muharrem bey Yapılan liste ile veznede kesilen makbuzlar sıralı olmuyor galiba ben denedim.
    ÖRNEĞİN liste başında yer alan Yevmiye,Envanter, Kebir sıralı oluyor vezne makbuzu KEBİR den başlıyor kesmeye KARIŞIK KESİYOR. Bilmem yanılıyormuyum. Bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. EYÜP 2. ERSİN COR

Muharrem Bey bilgiler için teşekkürler..

Ve evet.. Sanırım fazla kolay olmasını istemediler.. :)
    Gelen defter listesi vezne de ya sondan başa doğru sıralanıyor ya da karışık olarak.. Yani makbuz kesmeden numara vermek, aynı iş üzerinden ikinci bir defa geçmek demek..
    Bir nevi.. :-\

[right][size=8pt]<...Ne zaman bu sehirden kaçıp gitme isteği gelse, bir köşeye oturup geçmesini bekliyorum.. Gidersem dönmem çünkü.. Biliyorum...>[/size][/right]

• Merhaba benim bir sorum olacak, Vergi dairesi ve vergi numarası olan dernek, oda defterlerinde sisteme giriş yapmadan direk vezneden 7,10 kodundan makbuz kesip, onaylamaya devam edecekmiyiz.(sisteme giriş yapmayı denediğimde veznede makbuz keserken işlem kodun 7,10 yapılmıyor)

• Merhaba benim bir sorum olacak, Vergi dairesi ve vergi numarası olan dernek, oda defterlerinde sisteme giriş yapmadan direk vezneden 7,10 kodundan makbuz kesip, onaylamaya devam edecekmiyiz.(sisteme giriş yapmayı denediğimde veznede makbuz keserken işlem kodun 7,10 yapılmıyor)

Tabiyki istediniz tarzda kesebilirsiniz. Makbuzu kestikten sonra bilgileri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca toplu defter sorgulamadan girince de kodu değiştirme imkanınız var. Hesap ekranında iken ESC ye basın ana ekrana dönecektir. Ordan istediğiniz kodu seçip devam edebilirsiniz. Saygılarımla...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;