Arşivde bulunamayan evraklar hakkında...

• Arşivde bulunamayan,(imha edilmiş veya kaybolmuş olabilir,)evraklar hakkında TNB disiplin kurulu kararlarından örnekler istiyorum.Özellikle Erkancım senin PC'nde mutlaka bir şeyler vardır diye düşünüyorum.Paylaşan olursa sevinirim.

*İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde,<br />ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği,<br />içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.<br />*Beethoven*

• Hayırdır meslektaşım.

Tnb sitesinin elektronik arşiv bölümünde sizin istediğiniz bilgiler olabilirmi acaba!!!

Adem bey,orayı araştırdım.Bulamadım,Benim beceriksizliğimde olabilir...

*İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde,<br />ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği,<br />içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.<br />*Beethoven*

• Arşivde bulunamayan,(imha edilmiş veya kaybolmuş olabilir,)evraklar hakkında TNB disiplin kurulu kararlarından örnekler istiyorum.Özellikle Erkancım senin PC'nde mutlaka bir şeyler vardır diye düşünüyorum.Paylaşan olursa sevinirim.

İbrahim bey belirttiğiniz hususta bir karar bulamadım. Sanırım bu hususta sizinki ilk olacak anlamadığım imha edilmiş ise tutanaklara yazılmıştır yok eğer kaybolmuş ise yevmiye defterinde evrakın bulunup bulunmadığı kontrol edilir sizinki tam nedin bilemiyorum lakin başkalarının başına da gelmiştir lakin disiplin kuruluna şikayet olmamış olabilir.

• İbrahim bey belirttiğiniz hususta bir karar bulamadım. Sanırım bu hususta sizinki ilk olacak anlamadığım imha edilmiş ise tutanaklara yazılmıştır yok eğer kaybolmuş ise yevmiye defterinde evrakın bulunup bulunmadığı kontrol edilir sizinki tam nedin bilemiyorum lakin başkalarının başına da gelmiştir lakin disiplin kuruluna şikayet olmamış olabilir.

Erkan bey,bir noterimizin bu konuda sıkıntısı var,vatandaş evrak arıyor ancak evrak noterlikte yok,tutanakla imha edilmiş,noteri vatandaş şikayet edeceğim diyor,sende evrak nasıl olmaz diye,bu konuda disiplin kurulu kararları var,ceza vermeye mahal olmadığına dair,bunlardan bir tane arıyoruz,emsal olsun diye,TNB'nin sitesinde kategörize edilmiş disiplin kurulu kararları ancak bu konuda bir arama yapmak için konu yok,neyse TNB'yi aradık,bakalım ne cevap verecekler....