TÜRKİYE NOTERLER BİRLİĞİ YÖNETİM - BAŞKAN SEÇİMİ

• TNB YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNE
    Malatya 2.Noteri Sayın ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL,
    Kahramanmaraş 4.Noteri Sayın DURSUN CİN,
    Üsküdar 11.Noteri Sayın METİN SUYABATMAZ ,
    TNB DİSİPLİN KURULU ÜYELİKLERİNE
    Bursa 11.Noteri Sayın ŞABAN KÜTÜK,
    Eskişehir 7.Noteri Sayın ZERRİN AYDIN,
    Sakarya 2.Noteri Sayın MEHMET ERMİŞ,
    Bakırköy 39.Noteri Sayın ABDULLAH ASİL,
    Doğubeyazıt 1.Noteri Sayın SERDAR ARAT,
    Birliğimizin Yönetim ve Disiplin Kuruluna seçilen sayın Noterlerimize görevlerinde başarılar diler, camiamıza hayırlı osun.

Çarşamba günü umarım tek oy farkla YUNUS TUTAR başkanımız seçilir hayırlı olsun ;)

• KİM SEÇİLİRSE SEÇİLSİN HAYIRLISI OLSUN, AMA BİRAZDA PERSONELİN HAKKINI KORUYAN GÖZETEN MESLEKDAŞLARINA PERSONELLERİN DE BU MESLEK İÇİN ÖNEMİNİ BİR İKİ SATIRDA ANLATACAK EN AZINDN TEŞEKKÜR KONUŞMASINDA SEVGİLİ MESLEKDAŞLARIM DİYE BAŞLAYARAK BU ONURLU MESLEĞİ VE GÖREVİ YAPARKEN DESTEK VEREN VERMEYEN TÜM ARKADAŞLARIMA MESLEKTAŞLARIMA VE TÜM NOTERLERDE ÇALIŞAN BİZLER İÇİN EMEK ZAMAN HARCAYAN PERSONELLERİMİZİDE ANMADAN GEÇEMEYECEĞİM DİYE İKİ SATIR LAF'TADA OLSA Bİ KONUŞMA YAPACAK BİRİ SEÇİLSİN (20 YIDIR HİÇ BİR BAŞKANDAN DUYMADIM BÖYLE BİRŞEY) YOKSA YUNUS TUTAR SEÇİLİNCE PERSONELİN ELİNDENMİ TUTACAK VEYA Bİ BAŞKASI NEYSE BU KADAR YETER NE DEYİMKİ 20 YILDIR DOLUYUM AMA TEKRAR HAYIRLISI OLSUN

• KİM SEÇİLİRSE SEÇİLSİN HAYIRLISI OLSUN, AMA BİRAZDA PERSONELİN HAKKINI KORUYAN GÖZETEN MESLEKDAŞLARINA PERSONELLERİN DE BU MESLEK İÇİN ÖNEMİNİ BİR İKİ SATIRDA ANLATACAK EN AZINDN TEŞEKKÜR KONUŞMASINDA SEVGİLİ MESLEKDAŞLARIM DİYE BAŞLAYARAK BU ONURLU MESLEĞİ VE GÖREVİ YAPARKEN DESTEK VEREN VERMEYEN TÜM ARKADAŞLARIMA MESLEKTAŞLARIMA VE TÜM NOTERLERDE ÇALIŞAN BİZLER İÇİN EMEK ZAMAN HARCAYAN PERSONELLERİMİZİDE ANMADAN GEÇEMEYECEĞİM DİYE İKİ SATIR LAF'TADA OLSA Bİ KONUŞMA YAPACAK BİRİ SEÇİLSİN (20 YIDIR HİÇ BİR BAŞKANDAN DUYMADIM BÖYLE BİRŞEY) YOKSA YUNUS TUTAR SEÇİLİNCE PERSONELİN ELİNDENMİ TUTACAK VEYA Bİ BAŞKASI NEYSE BU KADAR YETER NE DEYİMKİ 20 YILDIR DOLUYUM AMA TEKRAR HAYIRLISI OLSUN

Değerli meslektaşımı alkışlıyorum.Eline sağlık.

• Noter katipleri olarak paylaştığımız bilgi ve yazılardaki yorumlarımızda ara sıra da olsa farklı konularda ama ortak bir sorun gündeme geliyor ki, Noter Katiplerinin hali..
    Bu hal açısından;
    Noterliklerin, hukuksal, ticari, mali, işleyiş kısacası bakılabilecek her açından bakıldığında bulunduğu yer her daim askıda kalmıştır. Bu yüzden de katip olarak sorunlarımız her daim gündemde, güncel olarak kalmıştır. Kalmaktadır.
    Bu sorunlar tek bir sorun değil, birbirinden farklı sorunlarda olabilir..
    Ki bu sorunları tek tek belirtmek yersiz olacaktır. Zira herkes tarafıdan alenen bilinmektedir.
    Sorunları bilenin sorunları, çözümleriyle birlikte bildiklerine inanmaktayım.
    BU tür sorunları dile getirirken, bunu haketmeyen noter ve katip arkadaşlarımızı tenzih ederek,
    Hakkamızda hayırlı olmasını dilerim.

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• Kemalcim gözün aydın, senin adamın başkan seçilmiş. :)) Noterlerimize hayırlı olsun.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...