TNB TARAFINDA KÂTİPLERE VERİLEN KREDİ

• Arkadaşlar TNB katiplere 2.000 tl kredi veriyormuş.. Kredi istemek için ne yapmam gerekir.? Bu kredi faizsiz aylık 100 tl olarak ödeniyor muş doğru mu? Bilgilendirirseniz sevinirim?

• Arkadaşlar TNB katiplere 2.000 tl kredi veriyormuş.. Kredi istemek için ne yapmam gerekir.? Bu kredi faizsiz aylık 100 tl olarak ödeniyor muş doğru mu? Bilgilendirirseniz sevinirim?

Merhaba
    Ben kullandım daha önceki yıllar için.
    TNB ye kredi verilmesi hususunda bir dilekçe yazıp gönderiyoruz.
    birlik taahhütname gönderiyor, birde kefil, taahhütname kefille birlikte imzalandıktan sonra gönderiliyor. onay verildikten sonra krediyi ödüyorlar. verilecek kredi 12 eşit taksitte ödeniyor.

• Merhaba
    Ben kullandım daha önceki yıllar için.
    TNB ye kredi verilmesi hususunda bir dilekçe yazıp gönderiyoruz.
    birlik taahhütname gönderiyor, birde kefil, taahhütname kefille birlikte imzalandıktan sonra gönderiliyor. onay verildikten sonra krediyi ödüyorlar. verilecek kredi 12 eşit taksitte ödeniyor.

Brüt maaşınızın 2 katına kadar faizsiz ve 12 eşit taksitte ödenmek üzere kredi veriyor.

• İlk defa alanlara daha çabuk gönderiyorlar. Ayıraca herhangi bir hastalık durumunda da gerekli raporları gönderirseniz de 1-2 gün içinde gönderiyorlar. Arkadaşım, eşinin hamileliğinden dolayı istedi. raporları gönderdik hemen geldi.

• TÜRKİYE NOTERLER BİRLİĞİ

BAŞKANLIĞINA

...... noterliğinde çalışmaktayım.Noterlik çalışanlarınıza vermiş olduğunuz geri ödeme şartı ile nakdi yardımdan yararlanmak istiyorum.
    isim s.isim imza

Noterliğin personelidir. Personel hakkında noterliğimize ulaşan herhangi bir icra takibi bulunmamaktadır.
    ....... Noteri

isim s.isim imza