Alıcıların Telefon Numaraları

• Arkadaşlar;

tnb'den gelen yazıda alıcıların telefon numaralarının yazılması diyordu, biz sadece alıcıya bizde kalan nüshaya eliyle yazdırıyorduk. Sizlerin uygulamaları nasıldır, öğrenebilirmiyim?

Evet bizde sistemde gelen kutucuğa yazdıktan sonra bizde kalan nüshaya da elle yazdırıyoruz.

• Ekrandaki kutucuğa yazıp, satış evrakına da kendi el yazısıyla yazdırıyoruz.

telefonum yok kullanmıyorum diyenlerde oluyor. Onların telefon nolarını yazmıyorum.

Bazen adını soyadını yaz dediğimde, YAZIYLAMI diye soruyorlar.

Bende adını soyadını yazıyla, telefon numaranı rakamla yazarsan sevinirim diyorum.
    ;D

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• ;D ;D ;D

• Hem alıcının hemde satıcının telefon numarasını adres kutusundaki mahalle sütununun baş kısmına yazıyorum böylelikle sözleşmede de çıkmış oluyor. KAldı ki alıcının telefon numarasını alıcının kimlik bilgisini girdikten sonra gelen kutuyada eklemek gerekiyordu zaten çünkü o numara EGM ne gönderiliyor... simdiye kadar islemlerimde telefon numarası almamazlık yapmadım... telefonum yok kullanmıyorum diyenin en yakınının numarasını alıyorum :D :D

• Biz genellikle suret onamaları hariç bütün işlemlere adres satırının sonuna girerek Ev, İş veya Gsm şeklinde telefonlarını alıyoruz, çok fazla bir zaman kaybı olmuyor, uygulamam bu şekildedir. Şimdiye kadar çalıştığım noterlerden de olumlu karşılıklar aldım, Tanıdık Avukatların vekâletnamelerinde uyap a eklemek daha kolay olduğunu öğrendiğim için pdf formatında tarama yapıp e.mail adreslerini de yazarak ( Yazım Nette Adres kısmının sonuna ekleyerek yoksa çıkmıyor) işlemi onlar sonra benden aldıkları için zaman kazanarak bir ara gönderiyorum. İyi Çalışmalar

• yemin ederim tanju abi aynen yaa :) imza at diyorum ne imzası diyo :) isim soy isim diyorum yazcak mıyım diyo telefon numarası diyorum rakamlamı yazcam diyo :))

• Ohooooooo, Ömer Kardeş,
    Vatandaş Düzenleme şeklinde gayrimenkul satış vekaleti veriyor.
    İki vesikalık fotoğraf istiyorum. İki fotoğraf veriyor.
    Biri gençlikten kalma, biri 5 yıl öncesinden..

Ya da biri beyaz gömlek kırmızı kravat/ diğeri kareli gömlek..

ya da;

Kimlikte resim silinmiş gitmiş.
    Değiştir gel diyorsun, savunması şu:
    SOĞUKMÜHÜR VARYA...

[size=1]Daha neler neler..[/size]

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."

• Araç satış sistemi yok.
    Elimde 6 tane bekleyen satış var. Her iki/üç dakikada bir sorguluyorum.
    İlgili de her dakika başı bana soruyor sistem geldi mi?

Acaba sistem varken satış yapmayıp elinde biriktirmekten zevk alan birine mi benziyorum ne?

• İlgili araç alıyor.. (Ahanda daha karşımda duruyor.)

Plaka sabit.
    "Geçici Tescil belgesinin en altında yazan, Tescil belgesinin 15 gün içinde Söke Trafik tescil Bürosundan ..........."

Bu ibareyi, plakanız değişmediği için diye başlayıp,
    3 kere anlattım.
    Yanında bir başka ilgili başka bir araç alıcısı olarak duruyor. işlemi tamamlanmış. onun elinde de bir geçici belge.. Bekliyor. Dinliyor. "Arasıra anladım" manasına gelecek şekilde başını sallıyor.

Karşımdaki gidiyor ve başını sallayan ilgili geliyor ve işte o soru;

"Benim nasıl olacak?"

• Bizde de" T.C no.su varya daha ne" diyorlar ;D ;D