Yazım.net yeni versiyon Hk.

• Sizin için Kurulum Dosyası ve Kılavuzu upload ederim bi yere ordan indirirsiniz ama sorun olurmu ? Pilot bölge değişsiniz ? Sorun olmazsa yükleyem sizde faydalanın bilgisi olan varmı ?

• TNB nin bunu söylemesi gerekiyor Yunus bey anlattığınız şekilde yapmamak lazım diye düşünüyorum....
    Pilotluk hayallerim suya düştü :(

Yunus bey, yeni yazım neti kullanmadığınız bir bilgisayara mı kurdunuz?
    Yeni yazım nette mi işlem yapıyorsunuz? yoksa sadece çalışma amaçlımı kullanılıyor?
    YEni yazım net Vezne ile uyumlumu?

bunları cevaplarsanız sevinirim

• Sizin için Kurulum Dosyası ve Kılavuzu upload ederim bi yere ordan indirirsiniz ama sorun olurmu ? Pilot bölge değişsiniz ? Sorun olmazsa yükleyem sizde faydalanın bilgisi olan varmı ?

upload etsen setubunu koysan pc ye yüklense bile TNB sisteminde isimler kaydedilmedikçe yeni versiyona giriş olmaz denedim giriş yapamadım :)) ama koysan sakıncası olur mu olmaz...

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Yunus Bey ekleyin siz, sakıncası olacağını zannetmiyorum.

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Programı malesef kullanamıyormuşuz. Uygulamanın açıldığı noterlikler kullanabiliyormuş. TNB Kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıldığı için malesef kullanamıyoruz.

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Noterlikte aynı pcye kurduk kullandığım işlem yazdıgım makinaya eski yazim.net yeni yazim.net yüklü

İşlem yapmıyoruz sadece hatalarını eksiklerini not alıyoruz bi yere herhalde bildirecez eksiklerini ama zamanla herkes gececek test amaclı

vezne ile entegreli en güzel yanı yazdıgım işlemler kayıt altında hatta Sorgumalar diye bölüm var Yazan Katip secin işlem türü vekalet secin o katibin yazdıgı vekaletleri getiriyor hepsini deyin yazdıgı tüm işlemleri getiriyor . herkesin yazdıgı işlemin altında nicki var ve her işlem vezneye düşüyor işter kesiyor ister iptal ediyor iptal edilen bile kayıt altında ......

e imza ile imzalam diye bişe var daha çözemedim bakıyorum e-güven yüklü deil ondanmı acaba

suan nüfus sorgulama cok hızlı arac sorgulama cok hızlı

sadece kendi içinde sorgulamalar biraz yavas

Yunus bey bekliyoruz..

&quot;Insanlara en adil sekilde dagitilan nimet akildir. Çünkü kimse aklindan sikayetçi degildir.&quot;

• Arkadaşlar,pilot olarak seçilmeyen, yetki verilmeyen Noterliklerde proğram indirilse bile kullanıma izin verilmiyor. Bizzat denedim, Yeni proğrama gerek Noterlik Web Sitesine giriş parolası ile veya Alaaddin e-imza ile giriş yapmak mümkün, her ikisi ilede denedim. Proğram yetkisiz kullanıcalara izin vermiyor.

• Arkadaşlar,pilot olarak seçilmeyen, yetki verilmeyen Noterliklerde proğram indirilse bile kullanıma izin verilmiyor. Bizzat denedim, Yeni proğrama gerek Noterlik Web Sitesine giriş parolası ile veya Alaaddin e-imza ile giriş yapmak mümkün, her ikisi ilede denedim. Proğram yetkisiz kullanıcalara izin vermiyor.

Şakir Bey yazıda yazdığı gibi eklemeye gerek yok izin vermiyor pilot olmayanlarda