1461

• [color=rgb(51, 51, 51)][size=13px]‎1461 Trabzon'a yenilince "yedeklerle ciktik zaten", Manchester'in yedeklerini yenince[/size][/color][color=rgb(51, 51, 51)][/size][size=13px]"Avrupa Fatihi" :)))

ATV'DE HAFTANIN PROGRAMISALI 19:00 6ALATASARAY-1461 TRABZON 20:50 BENIM ICIN UZULMECARSAMBA 20:30 FENERBAHCE-GOZTEPE 22:35 ALEMIN KRALI... :D

Arenda "14.61" şidetinde deprem mi var neymiş... :))

Maslak 1453 out - 1461 Trabzon in :))))

Bundan SONRA Galatasaraylılar PENDİK Derken 1461 KERE Düşünürler :):):)[/size][/color]

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Twitter’da yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
    mervee_1907: Galatasaray’dan Mayalılara tepki geldi: Bize kıyamet 21 Aralık’ta kopacak demişlerdi!
    yusufozizci: Bundan sonra Galatasaraylılar Pendik derken 1461 kere düşünsünler.
    ozcelikmsty: Sabri: Skor tabelasında Galatasaray1-21461 Trabzon yazıyordu. Bu kadar fark beklemiyordum, yıkıldım.
    davutaydin45: Fenerbahçe’ye sürekli Pendik faciasını hatırlatanları susturacak bir gerekçemiz var artık 1461Trömsö.
    emr_krc: Galatasaray’ın başrollerini oynadığı FETIH1461 sinemalardan önce TV’de.
    kaabaaSaakaal: Galatasaray taraftarı da Türkiye Kupası’nı önemsiz birşeymiş gibi göstermeye başladığına göre, biz kupayı almayalı çok olmuş demektir.
    TolgaTezsurer: Galatasarayın 1461 Trabzon’a yenilip Türkiye Kupası’ndan elenmesinin ardından GS TV, UEFA Kupası görüntülerini yayınlamaya başladı.
    GfbAngels: Fatih Terim: 21 Aralığa 10 gün kalmış, futbol mu konuşacağız?
    CihanOztrk1903: Pilot takımının pilot takımına elenmek 6 yaşındaki çocuktan dayak yemek gibi bir şey.
    mehmetcanyavuz: Galatassaray’ın 1461 Trabzon’a yenildiği maçı veren kanal, maçtan sonra anlamlı bir dizi yayınlıyor “Benim için üzülme”
    GS_1453: Demek ki bazı oyuncular gerekirse bir yıl forma giymeden yollanmalı, birilerini mutlu etme yeri değil Galatasaray. Sadece hak edenler oynasın.
    patatesbaskisi: Milyonlarca taraftarının ismi daha önce duymadığı takıma yenilip elenen takıma Galatasaray denir. İlklerin takımı Galatasaray.
    dilekakay1D: Sabri: Onlar 1461 yılında kurulmuş. Biz ise 1905 yılında. Onların kazanması gayet normal. Böyle köklü bir kulübe gol atmak önemli.
    serhadkLc: Tarih hayal edenleri değil gercekleştirenleri yazar 1461Trömsö.
    cihan_1905GS: Türkiye Kupası alma sayıları; GALATASARAY: 14 Fenerbahçe:

• ÇOK YOĞUN OLDUĞUMDAN DOLAYI SANA ŞUAN CVP VEREMİYORU AMA ANLADIN SEN ONU BİLARE GÖRÜŞÜRÜZ BU KONULARI ÖNÜMÜZDEKİ YIL