• Bende tebrik ediyorum,tahminci (mentalist) kişinin,çantanın içinden siyah cüzdanı alıpta cebine koyması tam bir terbiyesizlik örneği.Cebinden doğru tahmin yazılı benzer bir cüzdanı çıkartıp rakamları oradan okuması ve sunucunun buna alet olması ki;bu tamamen reyting uğruna yapılmış bir iş.Bu oyuna alet olmayıp,dik duruş gösterdiği için tekrar Nihat Beyhan'ı tebrik ediyorum.Zaten geleceği ancak Allah bilir,onun dışında kimse bilemez,bu açıkgöz tahminci olacak arkadaş o kadar biliyor ise her hafta sayısal loto toto ne varsa oynar köşeyi döner TV programlarına çıkmaya ne hacet Miamide'ki villasında gününü gün eder.

*İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde,<br />ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği,<br />içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.<br />*Beethoven*

• Bu durum tesbiti için sandığın açılış biçimine itiraz ediyorum.Zira ben bir tesbit yapacaksam hiç bir şekilde öyle el ayak oyununa gelmem.Zira proğramı yapan kimseler o kutuya koydukları ve bilahare Nihat'ı ayak oyununa getirmeği düşüdükleri numaraları: sandık kapatılırken noter görevlisinin de bilmesi lazımdı. Hadi bu olmadı diyelim.O zaman kasa açılırken kasaya hiç kimseyi yaklaştırılmadan şifre karşıdan noter görevlisine yüksek sesle söylenir oda kasayı açar ve kimseye el sürdürmeden içinden çıkan cüzdanlar da açılır ve cüzdan içinden çıkan kağıt üzerindeki numalar noter görevlisi tarafından deklare edilirdi.Bu durumda hiç bir tartışmağa mahal kalmaksızın iddia sahibinin iddiası çürütülmüş olurdu.Şimdi iddia sahibi Noter görevlisi hakkıda dava açsa uğraştırır diye düşünüyorum.

• [size=3]Ben olsam emaneti nasıl aldıysam öyle teslim ederdim çıkartım işin içinden. Kardeşim bu kutu seninmi,içindeki cüzdan seninmi benim dedimi hadi bana eyvallah derdim yok illa cüzdanın içindeki önemli ise kalmamı isterlerse hiçbirşeye onları ellettirmezdim cüzdanıda ben açar içinden kağıdı da ben alırdım . Herkesin gözü önünde okurdum kameraya gösterir çıkardım . Nihat beyin en büyük hatası cüzdanı onlara vermekle oldu verdiğin an çıkacaktın yada cüzdanı kendin açacaktın.[/size]