LOGO TASARIMI

• Değerli Meslektaşlarım belki bilginiz vardır ama TNB-Yazım Neti Kullanan arkadaşlar her hangi bir işlemi yazdırırken yazdır işaretinin tıkladıktan sonra , özellikler bölümüne giriyoruz , ETKİLER bölümüne tıkla,Alt bölümünde filigramlar bölümünün altında düzenle bölümüne girip Noterliğimizin ismini yazıp kaydediyoruz. Sonra yaptığımız her işlemde yazdır,özellikler,etkiler,filigranlarda , seçim yapıp,yazdıra tıkladıktan sonra Noterlik logomuz çıkıyor. İyi çalışmalar

• TEŞEKKÜLER. Bende bilmiyordum. Fakat her işlemde özellikler kısmından yapmamız gerekli sanırım. Bütün işlemlerde otomatik yazdırması için herhangi bir ayarı var mı acaba?

Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin.!

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen zeyyal ().

• Sürekli hale getirmek istiyorsanız Denetim Masasından Yazıcılar seçilmiş olan yazıcınızın özellikler bölümünden girip Yazdırma Tercihleri bölümünden devamı Kemal beyin anlattığı gibi aynı şekilde , ordaki kutucuklarda rengi boyutu ve düz, dik ve çapraz yazdırma seçeneklerini seçip daha sonra uygula dediğinizde sürekli etkin halde olacaktır bu işlemleri yapmadan önce yazımı kapatmanız gerekir yada işlemi yaptıktan sonra yazımı kapatıp yeniden açmanız gerekir yanlız bu şekilde yaptığınızda Word excel open ofis ve diğer programlardan bişeyler yazdırmak isterseniz aynı logo çıkacaktır onuda yazım harici programları kullandığınızda yazdır seçeneğindeki özellikler bölümünden noterliğinizin isminin bulunduğu kısmı silmeniz gerekir bir defalığına logo çıkmamış olur umarım anlatabilmişimdir selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Rica ederim arkadaşlar her işlemde sürekli yazdırmak için Metin Bey'in açıkladığı şekilde,toner konusu ise renk ayarını düşürürseniz bir toner 100 sayfa yazıyorsa 98 sayfaya düşer ,iyi çalışmalar
    Bilgi paylaşıldıkça güzeldir...Yorumlarla daha da güzelleşir

• evet ben bir hata yapmışım noterlik ismini yazdığımız yerin altındaki küçük kutucuğu işaretlemiyeceğiz işaretli olunca sadece ilk sayfaya bastırıyor. Kemal bey yardımlarınız için teşekkürler...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• sölediklerinizi yapmaya çalıştım ancak özelliklerden sonra etkiler ve filigram kısmını bulamadım zaten seçenekler ingilizce belkide ondandır bu konuda bi bilginiz varmı :((

• Sayın Bade ingilizce olanlar için Yazdırma tercihleri Extras' ı seçiyoruz Watermark ' ın alt kısmındaki Edit' e tıklıyoruz Watermark Message yazan yere noterliğinizin ismini yazıyorsunuz Message Angle olan yeri en alt seçenekteki Angleyi seçiyoruz alttaki dereceyi 63 yaparsak evrağı tam çaprazlama yazmış olur Name olan yer Arial , Style olan yer Bolt İtalic, Grayscale olan yeride Light Gray olarak seçip Size ' ı 71 olarak seçip Ok eye basıyoruz daha sonra Watermark olan yerde noterliğinizin ismi yazılı olacaktır Uygula dediğinizde yazımda ve hertürlü yazım seçeneklerinde noterliğinizin ismi çıkacaktır yazım harici çıkmasını istemiyorsanız her yazdırdığınızda Watermark olan yeri en üstteki No watermark olarak seçip uygula dediğimizde tek seferliğinde logo çıkmayacaktır yanlız yazım dışında işiniz bittiğinde Watermark olan yerden tekrar noterliğinizin logosunu seçerseniz iyi olur iyi çalışmalar...

• Sayın meslektaşımız Kemal Bey'i arayıp konu hakkında yardım istedim ama bilgisayarımız bu konuda yetersiz kalınca yapılabilecek bir şey olmadığı anlaşıldı.
    Kemal Bey nezaketinizden ve hoşgörünüzden dolayı çok teşekkürler.

• Bunu bilmiyordum bende öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim paylaşımınız için

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>