ZENworks hakkında

• Merhaba arkadaşlar

ZENworks zaman zaman installing application xps-essential diye bir şeyler yüklüyor bu sizde de oluyor mu? bu yükleme sırasında yazım net ve vezne sanki kilitleniyor.Hiç bir işlem yapamıyorum ve uzun süre beklemek durumunda kalıyorum.Sizde de böyle bir durum oluyor mu ?

• vezneyi bilmiyorum ama ben yazımda ZEN works penceresini aşağıya indirip yazıma devam ediyorum, ama devam etmemek en iyisi. çünkü o zaten kendince bilgisayarda güncelleme yapmaya çalışıyor, birde biz bilgisayarı zorlayınca bizim emektar makinalar da kasılıyor tabi...

• xps zenworks la ilgili bişey değildir.. xps geçici ruhsatların yazılabilmesi için bi programdır. TNB online giriş yaparak.. destek bölümünden XPS DOSYA GÖRNTÜLEME PAKETİ ile ilgili bölüme gelerek ilgili yerden bu programı indirip bilgisayarınıza kurunuz. problem ortadan kalkacaktır. bi böyle deneyin arkadaslar.. kolay gelsin..

• valla aynı sorunu bizde yaşıyoruz kaç gündür, bende bizim beceriksizliğimizden herhalde proğramı hatalı yükledik diye kimseye birşey söyleyemiyordum

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• arkadaşlar bu sorun bendede oldu bilgi işlemi aradım
    cevabı şöyle verdi uyguladım problem ortadan kalktı

zenworks otomatik olarak xps i kurmaya çalışıyor xps te zaten kurulu olduğu için çakışıyor ve işlem süreci uzuyor
    yapmanız gereken:

1-kobili bilgisayardan çıkarın
    2-denetim masası program ekle kaldırdan xps i kaldırın
    3-bilgisayarı kapatıp açın
    4-zenworks otomatik olarak xps i kuracak

böylece donma olayı ortadan kalkıcak saygılar

• en mantıklı yöntem budur.. teşekkürler..