ARAÇ SATIŞ VEKALETİNDE ARACIN BİLGİLERİNİN YAZILDIĞI PENCERENİN OTOMATİK GELMESİ

• Arakadaşlar Herhangi bir aracın satışı için yapılan vekaletnamenin kimlik bilgilerinden sonra araç bilgilerinin yazıldığı ekranın daha önceki yazımnetlerde otomatik olarak ekrana geliyordu.Gelmediğinde ise tasarımda girip gerekli düzeltmeleri yaptığıktan sonra ekrana geliyordu.Ancak yeni yazımnette bu mümkün olmuyor ekrana otomatik olarak gelmediği gibi tasarımdan da yaptığımızda halde sonucunda hata veriyor.Aynı durum imza beyannamelerinde bir kişiden fazla yazılması gerektiğinde ikince veya üçüncü şahıslarıda almıyor ve yine hata veriyor.Bu konuda bilen arkadaşların değerli bilgilerine ihtiyacımız vardır.Cevap verecek dostlarıma şimdiden tşk eder ve hepinizi Allah'a emanet ediyorum.

• Değerli Meslektaşım Yazım. net yeni versiyonlarında araç satış sözleşmelerinde karışıklık olmasın diye araç tablosunu kaldırdılar düzenleme yaptığınızda da karşılaştığınız gibi hata vermektedir, İkinci sorunuzda imza beyannamesi tasarım ekranına girdiğinizde birinci kişi nin alttında bulunan boşluğa EKLE =) ALAN EKLE seçilip ilgili alana tıklayıp Alan Tanımla / Değiştir den;
    Alan Türü : Diğer Kişiler
    Başlıklar : Ad Soyad + T.C Kimlik No + Adres Altta
    Şahıs : Şahıs 1
    Beklemeden geç ve bilgi yoksa satırı sil işaretlendikten sonra KAYDET der iseniz sorun çözülmüş olur ne kadar kimlik isterseniz ekleyebilirsiniz... selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Metin bey bu güzel bilgileriniz Allah sizden razı olsun inş birgün tokat'dan kastamonuya geçerken uğrar ziyaret ederim inş.O yol benim sürekli gittim yokdur.Zaten sizin amasya'da bir Birecik(Şanlıurfa)ya benzer nehir konumu itibariyle şehri ikiye böler

• Yazım. net yeni versiyonda araç satış sözleşmelerinde karışıklık olmasın diye araç tablosunu kaldırdılar düzenleme yaptığınızda da karşılaştığınız gibi hata vermekte, İkinci sorunuzda imza beyannamesi tasarım ekranına girdiğinizde birinci kişi nin alttında bulunan boşluğa EKLE = ALAN EKLE seçilip ilgili alana tıklayıp Alan Tanımla / Değiştir den;
    Alan Türü : Diğer Kişiler
    Başlıklar : Ad Soyad + T.C Kimlik No + Adres Altta
    Şahıs : Şahıs 1
    Beklemeden geç ve bilgi yoksa satırı sil işaretlendikten sonra KAYDET der seniz sorun çözülmüş olur ne kadar kimlik istenirse ekleyebilirsiniz.

• rica ederim ne demek yazım netle pek alakam yok aslında arkadaşlardan kopya çekerek yazdım bunuda itiraf edeyim yani :))) yeni versiyon tam olarak oturmadan yazım netle cok ilgilenmeyeceğim :)))

Sultan hanım yeni versiyonun oturmasını beklerken sanırım emeklilik gelir :) gün geçmiyor ki yeni bir versiyorla tanışmayalım.

• Sultan hanım yeni versiyonun oturmasını beklerken sanırım emeklilik gelir :) gün geçmiyor ki yeni bir versiyorla tanışmayalım.

kesinlikle size katılıyorum o nedenle zaten ilgilenmiyorum bende veznedeyim zaten cok gerekmedikce işlem yazmıyorum boş yere kafamı neden meşgul edeyim yeterince eden var zaten :)))

• Başkasından kopya çekmek iyi değil ama arkadaşlar arasında yapılması normaldir.Zaten yeni versiyonun gelmesi an meselesi emekli olayı gelince ben zaten emekliyim.Bunun ile ilgili olarak sıkıntılı durum olursa kaçarım(Şen şen'in köyü satarım ha )demesi gibi iyi çalışmalar allah'a emanet olun

• Kaçmak çözüm değil tabi , Araç satışları ile ilgili Noter odası toplantısında sayın oda başkanımız her noter personelinin birer bilgi işlem elamanı olması gerektiği bunun için her personelin bilgisayar ve gerekli tüm programlarla ilgili herşeyi mutlaka bilmesi gerektiğini beyan etmiştir, doğru olanda budur zaten ama nedense sözleşme günleri gelince noterlerimizde birer sorumlu işveren gibi davranmıyor adete sözleşmeden önceki bir ay ve sonraki bir ay yani toplamda üç ay asık suratla herşeye kızmakla cevap vermemekle bildiği işlerde bilmiyormuş gibi davranıp müşteri yanında azarlamak için fırsat aramakla bizlerin bu azmini ve şevkini kırmaktadırlar çok şükür bu sene çok iyi olmasada bir miktar zam aldık oda üç ay dediğim gibi bir tutum içinde olarak ama seneye ne olacağı belli değil hiç bir garantimiz yok, inşallah TNB de üzerine düşen sorumluluğu (pek inanmasamda) yapar ve bizleride kadrolu işçi veya memur statüsü ile çalıştırır ve bizim de azmimiz ve şevkimiz dahada artar belirsizlik en berbat duygudur selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• Kaçmak çözüm değil tabi , Araç satışları ile ilgili Noter odası toplantısında sayın oda başkanımız her noter personelinin birer bilgi işlem elamanı olması gerektiği bunun için her personelin bilgisayar ve gerekli tüm programlarla ilgili herşeyi mutlaka bilmesi gerektiğini beyan etmiştir, doğru olanda budur zaten ama nedense sözleşme günleri gelince noterlerimizde birer sorumlu işveren gibi davranmıyor adete sözleşmeden önceki bir ay ve sonraki bir ay yani toplamda üç ay asık suratla herşeye kızmakla cevap vermemekle bildiği işlerde bilmiyormuş gibi davranıp müşteri yanında azarlamak için fırsat aramakla bizlerin bu azmini ve şevkini kırmaktadırlar çok şükür bu sene çok iyi olmasada bir miktar zam aldık oda üç ay dediğim gibi bir tutum içinde olarak ama seneye ne olacağı belli değil hiç bir garantimiz yok, inşallah TNB de üzerine düşen sorumluluğu (pek inanmasamda) yapar ve bizleride kadrolu işçi veya memur statüsü ile çalıştırır ve bizim de azmimiz ve şevkimiz dahada artar belirsizlik en berbat duygudur selam ve dua ile...

Katılmamak ne mümkün.

• Hay aklınızla bin yaşayın Metin Bey, duygularıma tercüman olmuşsunuz resmen, ben bu konuyu hep gündeme getirmek istedim, ama cesaret edememiştim.

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Devletin işini yapıyoruz, devletin parasını tahsil ediyoruz devlet memuru olmak en çok bizim hakkımızken, hiçbir hakkımız yok,benim istediğim de canı istediğinde maaşı düşürmesin, olursa olur olmazsa kapı orada diyemesin, canı istediğinde gururumuzu ayaklar altına almasın istiyorum

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Bu ülkede kadrolu işçileri sözleşme (4/c) sütatüsüne aldılar almaya da devam ediyorlar, sizlere tavsiyem hiç beklemeyin emeğin üzerine mezar taşını bile diktiler....

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Hay aklınızla bin yaşayın Metin Bey, duygularıma tercüman olmuşsunuz resmen, ben bu konuyu hep gündeme getirmek istedim, ama cesaret edememiştim.

CESARET EDEMEMİŞTİM AMA BİRİ GÜNDEME GETİRİR İSE ALTINA PARMAĞIMI BASARIM DİYE BEKLİYORDUM :)

• Özgür bey kadrolu işçilerin 4/c kapsamına alınması işi tekel işçileri ve işyerleri kapanan kadrolu işçiler ile ilgili diye biliyorum ama bizim işyerimizin şuan itibariyle kapanma riski yok gibi görüyorum, selam ve dua ile...

• Metin bey çok güzel bir şekilde içini dökmüş arkadaşlarda hak vermişler buraya kadar çok güzel
    Allah korusun bilmeyerek bir işlem yaptığınız zamanda hemen sizi herkesten önce onlar idam sehpasına götürürler.Tabi her noter için geçerli değildir.Allah'a emanet olun