ARAÇ SATIŞ VEKALETİNDE ARACIN BİLGİLERİNİN YAZILDIĞI PENCERENİN OTOMATİK GELMESİ

• Kaçmak çözüm değil tabi , Araç satışları ile ilgili Noter odası toplantısında sayın oda başkanımız her noter personelinin birer bilgi işlem elamanı olması gerektiği bunun için her personelin bilgisayar ve gerekli tüm programlarla ilgili herşeyi mutlaka bilmesi gerektiğini beyan etmiştir, doğru olanda budur zaten ama nedense sözleşme günleri gelince noterlerimizde birer sorumlu işveren gibi davranmıyor adete sözleşmeden önceki bir ay ve sonraki bir ay yani toplamda üç ay asık suratla herşeye kızmakla cevap vermemekle bildiği işlerde bilmiyormuş gibi davranıp müşteri yanında azarlamak için fırsat aramakla bizlerin bu azmini ve şevkini kırmaktadırlar çok şükür bu sene çok iyi olmasada bir miktar zam aldık oda üç ay dediğim gibi bir tutum içinde olarak ama seneye ne olacağı belli değil hiç bir garantimiz yok, inşallah TNB de üzerine düşen sorumluluğu (pek inanmasamda) yapar ve bizleride kadrolu işçi veya memur statüsü ile çalıştırır ve bizim de azmimiz ve şevkimiz dahada artar belirsizlik en berbat duygudur selam ve dua ile...

ne güzel özetlemişsiniz

• Özgür bey kadrolu işçilerin 4/c kapsamına alınması işi tekel işçileri ve işyerleri kapanan kadrolu işçiler ile ilgili diye biliyorum ama bizim işyerimizin şuan itibariyle kapanma riski yok gibi görüyorum, selam ve dua ile...

Metin bey, o işyerleri kapatılmadı özelleştirildi, zarar ettikleri devlete yük olduğu bahane gösterildi, şuan noterlerin gelir kaybı ile kıyasladığımızda ne farkımız var o işyerlerinden

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Belki kapanma riski yok ama personel cıkarılıyo buda cok önemli bir şey zamanında gece gündüz çalışan fedakarlık eden personeller cıkarılıyo buda bir nevi daratla kapanma yok belki ama cok önemli bu.

• imza beyannamelerinin tek kişilik yapılması gerektiği kanaatindeyim.
    imza beyanın adı üzerinde kişinin kendine ait imzasını beyan etmesi.