ARAÇ SATIŞLARINDA KASKO

• kasko listesinde bulunmayan bir aracın kaskosunu her yıl için %10 düşerek hesaplıyorduk . Yeni sistemde yine bu şekilde mi yapacağız.?Mesela 1988 Model TOFAŞ FIAT 131 doğan tipli aracı,, kasko listesinde bulunan DOĞAN S (kodu:100220) %80 ini düşüp hesaplıyorum..
    Arkadaşlar siz nasıl bir yol izliyorsunuz . ?? görüşleriniz bekliyorum .iyi çalışmalar...bizi birde şu kasko derdinden kurtarsalar... :(

• arkadaşım şu anda ben bir satış yaptım, aynı yolu uyguladım. Araç 1990 model, kaskoda en son 1998 modeli var her yıl için yüzde on düşerek bedeli yazdım

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Yönetim Kurulunun 24.05.2010 tarih ve 173 nolu kararı kapsamında, Araç Kasko Değer listeleri, 2010 yılı Haziran ayından sonra kitapçık olarak bastırılmayacak ve dağıtılmayacak, işlemler bu tarihten itibaren elektronik ortamda sağlanan mevcut bilgilerden yararlanılarak yapılacaktır.

Listelerin elektronik ortamda takibi önceki aylarda uygulandığı gibi, Kasko Değer Listesi Programı, internet sitemizdeki “Kasko Değer Sorgulama” bölümü ve ilgili programların kasko sorgulama ekranları ile bu listenin internet sitemizde yayınlanacak olan PDF ve Microsoft Excel formatına aktarılmış biçimlerinden yapılabilecektir
    Dolayısıyla internet ortamında yüklediğimiz kasko değer listesi programında 1996 modelin altında olan araçlara ait kasko değeri istenildiğinde oraya yılı yazınca otomatik olarak değeri hesaplanır.Saygılarımza

• tam bende onu soracaktım, çünkü modeli düşük araçları hepimizin bildiği gibi yüzde on ekle, yada çıkar şeklinde hesaplayıp yazıyorduk,o şekilde sistem kendi hesaplayacaksa çok iyi bizim içinde, herhalde ona göre kodunu da kendisi yazacaktır. Çünkü kodu yazılmadan bir sonraki ekranı açamıyoruz

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.