Teröre Lanet !!

• Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı taşıyan, bu ülkeyi vatanı olarak gören herkes bizim kardeşimizdir. Şunu bilir, şuna inanırım; "Ne Arabın Aceme, Ne de Acemin Araba üstünlüğü var, üstünlük ancak takva iledir." Diyen bizim Peygamberimizdir. Ne olur ırkçılık yapmayalım, dünyanın en güzel ülkesinde kardeş kardeş yaşayalım, başkalarının oyununa gelmeyelim. Kahrolsun terör ve teröre destek veren zihniyetler.

• ONLAR KARDEŞ KARDEŞ YAŞAMAK İSTEMİYORLAR,KARDEŞ KARDEŞE BUNU YAPARMI ORTADA HİÇBİRŞEY YOKKEN MASUM İNSANLARI ÖLDÜRÜYORLAR.17 YAŞINDAKİ O GENCECİK KIZIN NE SUÇU VARDI BUNLAR İNSAN DEĞİLLER İNSAN OLANDA MÜSLÜMAN OLANDA BİRAZCIK VİCDAN,MERHAMET OLUR.BU İNSANLAR MECLİSE NASIL GİRİYOR NASIL SÖZ SAHİBİ OLUYOR BİNLERCE MEHMETÇİĞİN KATİLİNİ SAVUNUYORLAR AKLIM ALMIYOR DAHA DOĞRUSU MİLLETİN VEKİLLERİ BU İNSANLARA NASIL DUR DEMİYORLAR HAYRET EDİYORUM.TÜRKİYE TEK VE ÖYLE OLACAK BİZ TÜRKLER YAŞADIĞIMIZ SÜRECE DE ÖYLE KALACAK DAHA SÖYLENECEK O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ BURADAN KİBARCA BU KADARINI YAZABİLİYORUM...

Öyle bir an gelir ki; bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı olmaz.

• Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı taşıyan, bu ülkeyi vatanı olarak gören herkes bizim kardeşimizdir. Şunu bilir, şuna inanırım; "Ne Arabın Aceme, Ne de Acemin Araba üstünlüğü var, üstünlük ancak takva iledir." Diyen bizim Peygamberimizdir. Ne olur ırkçılık yapmayalım, dünyanın en güzel ülkesinde kardeş kardeş yaşayalım, başkalarının oyununa gelmeyelim. Kahrolsun terör ve teröre destek veren zihniyetler.

yüreğinize sağlık, ekleyecek tek bir kelime bile bulamıyorum

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

[Blocked Image: http://www.sayhadergi.com/topicpicture/alkis.jpg]

Cafer Bey, çok güzel ifade etmişsiniz. Teşekkürler.