protesto yevmiye hatası

• meraba arkadaşlarım, dilimin döndüğü kadarıyla anlatayım örneğin son yazım net proğramını yüklemeden önce protesto yaptım yevmiye 1550 kaldı , son yazım net proğramını yükledim aradan işlemler geçti protesto geldi gelen protestonun yevmiye numarası 1600 yazıyorum protestoyu ama dökümü vereceği zaman 1551 atıyor ,yani yazım neti yüklemeden önceki yevmiye numarasını veriyor ve hergün bir kaç protesto oluyor hala eski yazım net proğramı yüklenmeden önceki yevmiyeyi sırayla veriyor.Ben makbuz kestiğim yevmiye numarası ile kayıt ettiğim halde , diğer kaldığı yerden devam ediyor.Kusura bakmayın umarım anlaşılır yazmışımdır.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.herkese ii çalışmalar dilerim.

• Sayın meslektaşım;

Enver beyinde izah ettiği gibi sorun genel bir sorun sizden kaynaklanmıyor 1.3.1.15 versiyonundan kaynaklanan bir problem var bizim bilgisayarda da buna benzer bir protesto hatası verdi şuan deneme aşamasında olan 1.3.1.16 versiyonunu yüklememiz için TNB BİM. tarafından bir link verilmek sureti ile bu yeni demo versiyonu yükleyerek sorunu şimdikhal gidermiş olduk. Selamlar...

• Değerli Meslektaşlarım biz protestoyu protesto evrağından yazmıyoruz eski saman kağıt matbu protesto kağıdımız var onların boşluklarını tasarımdan ayarladım ona göre yazıyor ve matbu kağıdın üzerine yazıcıdan yazdırıyoruz.
    Yazım ekranında Protestodan yazdırmak istediğinizde yevmiye numarası hep aynı çıkıyor yanlız Yazım Ana Ekrandan => Genel Ayarlar => Protesto => Protesto hazırlarken yevmiye numarasını otomatik arttır => seçeneğini kaldırıp => Protesto hazırlarken yevmiye kontrolü yap => seçeneğini işaretlerseniz otomatik olarak ilk yazdığınız yevmiye den sonra arttırımını yapacaktır, yazdıktan sonra Yevmiye kontrolü de yaparsak şimdilik sıkıntı giderilmiş olur.. selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().