Araç satışı,,,

• Sahte kimlikle iş yoğunluğundan gözden kaçarak araç satışı yapsak biz noter katipleri,,bizi kim savunacak ??
    notermi,,savcılık mı,avukatmı,,,yoksa yanımızdaki arkadaşlarmı ????

Bunları düşünüp noterliğin ne kadar zor bi meslek olduğunu,,çalışanlarında tutabileceği bir dayanaklarının olmadıkları,noterinde kendini sağlama almak iiçinde bin tane hikaye uydurabileceğini ve bunu kılıfına istediği gibi uyduracağını düşenürsek biz noter katiplerine kim yardım eder,,,

Bizim iş allaha kaldı bence

• Biz yanlızca kendi kendimize yardım edebiliriz değerli meslektaşım aceleye gerek yok iş bekleyebilir, bütün kontrolleri sağlıklı yapmadan işe başlamamak gerekir, eğerki şüphelendiğin kimlikle karşılaştıysan bunu noterinizle paylaşmanız gerek, o yap derse ona göre yapmak gerek, yapma derse ve sorucan kimsede yoksa kimliği değiştirmesini talep etmek gerek çünkü öyle bir durumda benim haberim olmadan katip yapmış der işin içinden noter çabuk sıyrılır en iyi tedbiri kendimiz alırız onun için Rabbim yar ve yardımcımız olsun şaşırtmasın şaşırtmaya çalışanlara fırsat vermesin uyanıklık ihsan eylesin selam ve dua ile..

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Biz yanlızca kendi kendimize yardım edebiliriz değerli meslektaşım aceleye gerek yok iş bekleyebilir, bütün kontrolleri sağlıklı yapmadan işe başlamamak gerekir, eğerki şüphelendiğin kimlikle karşılaştıysan bunu noterinizle paylaşmanız gerek, o yap derse ona göre yapmak gerek, yapma derse ve sorucan kimsede yoksa kimliği değiştirmesini talep etmek gerek çünkü öyle bir durumda benim haberim olmadan katip yapmış der işin içinden noter çabuk sıyrılır en iyi tedbiri kendimiz alırız onun için Rabbim yar ve yardımcımız olsun şaşırtmasın şaşırtmaya çalışanlara fırsat vermesin uyanıklık ihsan eylesin selam ve dua ile..

Amin.

Alıntı

eğerki şüphelendiğin kimlikle karşılaştıysan bunu noterinizle paylaşmanız gerek, o yap derse ona göre yapmak gerek

ama yazım.net'te notere göre bir kullanıcı açıp giriş yaparak

Alıntı

öyle bir durumda benim haberim olmadan katip yapmış der işin içinden noter çabuk sıyrılır en iyi tedbiri kendimiz alırız.