Trafikten çekmeli araç

• Kolay gelsin Arkadaşlar. A şehrinde kayıtlı Trafikten çekmeli bir araç , B şehrine tekrar trafikten çekmeli olarak satılabilir mi? Sistemde alıcı bölümünde trafikten çekmeli bölümü var. Fakat Trafik Tescil Şubesine ulaşamıyorum.
    Satışı yapsam sorun çıkar mı acaba?

• A şehrinden B şehrine trafikten çekmeli yapamazsınız. Yani aracın mevcut plakası değişmez,

Her iki sütundan da trafikten çekmeli işaretleyerek yapabilirsiniz, yada yeni kullanım şekli normal(plaka değişikliği) yapın ilgili B şehri trafiğine müracaat ederek çekme belgesi alabilir.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen ÖZGÜR İLTAŞ ().

• Özgür Bey A şehrinden B şehrine trafikten çekme yapılabiliyor dikkatinize kolay gelsin.

Sayın MadmanX;

Bu konu ile ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız mennun olurum.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• A şehrinden B şehrine trafikten çekmeli yapamazsınız. Yani aracın mevcut plakası değişmez,

Her iki sütundan da trafikten çekmeli işaretleyerek yapabilirsiniz, yada yeni kullanım şekli normal(plaka değişikliği) yapın ilgili B şehri trafiğine müracaat ederek çekme belgesi alabilir.

Yani benim açıkladığım şekilde yapılıyor.

• değerli meslektaşım a şehrinden b şehrine trafikten çekmeli yapılamaz
    trafikten çekmeli normal plaka değişikliği şeklinde
    trafikten çekmeli normal aynı plaka şeklinde veya
    trafikten çekmeli trafikten çekmeli şeklinde yapılır saygılar