VAN'da Deprem

• bu kötü günlerimizde bizi yalnız bırakmayan şeker gibi insan MUHARREM ŞEKER, Abilerin Abisi MAHMUT BÜRKE ,KOCAELİ NOTERLİĞİ Personelleri ve İZMİR 2.Noterliği Personellerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zorda olan katip arkadaşlarımızın yaralarına ilaç oldular ve ben burda elimden geldiğince bu desteklerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Sağolun Varolun,her ne kdar sokaklarda arabalrda sabahlamamızdan dolayı vücudumuz kaskatı kesilmişsede, bu yaptıklarınızla inan bunları unutuyoruz. Allaha Emanet olun...

• bu kötü günlerimizde bizi yalnız bırakmayan şeker gibi insan MUHARREM ŞEKER, Abilerin Abisi MAHMUT BÜRKE ,KOCAELİ NOTERLİĞİ Personelleri ve İZMİR 2.Noterliği Personellerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zorda olan katip arkadaşlarımızın yaralarına ilaç oldular ve ben burda elimden geldiğince bu desteklerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Sağolun Varolun,her ne kdar sokaklarda arabalrda sabahlamamızdan dolayı vücudumuz kaskatı kesilmişsede, bu yaptıklarınızla inan bunları unutuyoruz. Allaha Emanet olun...

Yaptığımız birşey yok abicim, fakat diğer meslektaşlarımızdaki bu sessizliği ne aklım ne fikrim neden vijdanım almıyor !

Yardım etmeyen tüm meslektaşlarıma sitemimdir.

• Arkadaşlar; eğer yapılan yardımı deklare edeceksek pek bir anlamı kalmaz ancak şunu ifade edebilirim dün itibariyle Kocaeli ilinde sırf noterlik personelleri olarak bir kamyon yardım malzemesi gönderdik.Allah kabul etsin inşallah yerlerine ulaşır...

• SMS le yardım yapanlara da siteminiz varmı sayın adminim, nacizane SMS le yardımcı olmaya çalıştık

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.