Yazımda Vekil kimliği Ekleme...

• DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BU TASARIM YENİ YAZIM.NET 1.3 TE BİLGİSAYAR KOMİSYONU TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNDEN VE ERİŞİMİ ENGELLENDİĞİNDEN DOLAYI VEKİL KİMLİĞİ EKLEDİĞİNİZDE VEKALET VERENİN BİLGİLERİNİ YAZMAKTADIR, YENİ BİR YOLU BULUNANA KADAR VEKİL EKLEMEYİ KULLANMAMANIZI, VEKALET VERİRKEN DİKKAT ETMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
    SAYGILARIMLA...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BU TASARIM YENİ YAZIM.NET 1.3 TE BİLGİSAYAR KOMİSYONU TARAFINDAN DEĞİŞTİRİLDİĞİNDEN VE ERİŞİMİ ENGELLENDİĞİNDEN DOLAYI VEKİL KİMLİĞİ EKLEDİĞİNİZDE VEKALET VERENİN BİLGİLERİNİ YAZMAKTADIR, YENİ BİR YOLU BULUNANA KADAR VEKİL EKLEMEYİ KULLANMAMANIZI, VEKALET VERİRKEN DİKKAT ETMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
    SAYGILARIMLA...

metin kardeşim;

bugün yeni yazım net güncellemesi 1.3.1.3 yüklerseniz sorunlar biter

kolaylıklar diliyorum

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

• arkadaşlar;

yazım net 1.3.1.3 'de kimlik ekleme gibi sorunlar çözülmüş ancak, protesto kısmında problem var, problemler çözülünceye kadar biraz daha beklemekte fayda var diye düşünüyorum

selamlar

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

• mahmut bey yeni sürüm dediğiniz 1.3.1.3 nereden yüklediniz ben bulamadım sanırım

değerli meslektaşım;

yazım net 1.3.1.3 sürümünde problemler var diye siteden kaldırılmış, bir kaç saat içinde tekrar yüklenecek diye düşünüyorum

selamlar

• Zaten arkadaşlar sorun sorun üstüne, düzenleme vekaletnamede vekalet verenlerin adı, soyadı, adresleri, TC.noları bitişik bitişik karmakarışık bilmiyorum farkettinizmi, tebligat listesini yazdıramıyoruz, bir sürü problem var, bilgisi olan arkadaşlar varsa konu ne olursa olsun bildiklerini paylaşırlarsa ilaç gibi gelecek,şimdiden teşekkürler

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Mahmut bey teşekkürler.
    Onaylama işlem altlıklarına da giriş yapılamıyor.Gümüş hn.yazdığı gibi düzenleme vekaletnamelerde de sorun var.Bakalım daha nelerle karşılaşacağız.Umarım bir an önce düzeltmeler tamamlanır.Araç satışları ile ilgili tereddütlerimiz varken diğer işlemlerde de sorun olurs yandık.

• ARKADAŞLAR YENİ SİSTEM ARAÇ SATIŞLARINDA SAAT UYGULAMASI YAZIM NETTE OLMUYACAK
    SAAT VEZNEDEN KESİLEN MAKBUZDA YAZAN SAAT OLUCAK SATIŞ SAATİ VEZNEDEKİ SAATTİR HABERİNİZ OLSUN
    BU UYGULAMA BÖYLE

• son versiyona göre yeni yaptım, vekil kimliği-1-2-3-4-5 e kadar tek seferde ekleyebiliyorsunuz, yanlız bi eklediğiniz şablonu bir daha seçerseniz aynı kimliği ekler, o yüzden 5 kimlikten sonrasını elle girmeniz gerekiyor, aynı işlemde 5 vekile kadar aynı anda ekleme yapabiliyorsunuz.

• Değerli meslektaşarım Alan türünü Eklenen Kimlikler olarak değiştirdiğinizde vekil eklemede problem kalkmaktadır.

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().