ÖZÜRLÜ ARAÇ İÇİN TAAHHÜTNAME

• [size=2]Vasisi bulunduğum Kısıtlı ********'in adına tahsis olunacak bilcümle araçları kardeşi ******** doğumlu *********** T.C. Kimlik Numaralı ********* tarafından kullanılacağını başkasına kullandırmayacağımı, bu hususlarla ilgili tüm sorumluluğun tarafıma ait olacağını özel tüketim vergisinden muaf olması nedeniyle çıkacak hertürlü cezai, hukuki ve mali sorumlulukların tarafıma ait olacağını kabul ve taahhüt ederim.[/size]

<p>Kimse Kimseyi Küçümseyecek Kadar Büyük Değildir. Bilmelisin ki Küçümsediğin Herşey İçin Gün Gelir Önemsediğin Bir Bedel Ödersin.Tolsty</p>

• Yukarıda vasıfları yazılı bulunan araç sahibi [] ’nın [] rahatsızlığı nedeniyle kendisini aracı ile götürüp getireceğimi, aksi takdirde doğabilecek her türlü cezai ve hukuki sorumlulukların tarafıma ait olacağını beyan ve taahhüt ederim. Gizem hanım istediğiniz böyle birşeymi acaba?

• [size=2] SEAT LEON marka 1.4 FR 125 HP TSI tipindeki 2012 model CAXB12616 motor, VSSZZZ1PZCR067186 şasi seri nolu araçı trafikte ben kullanacağımdan bütün sorumluğunun tarafıma ait olduğunu][/size][size=2] kabul ve taahhüt ederim. Daha önce yaptığım bir taahhütname örneği,[/size]

• veya böyle bir şeymi?

Kanuni mümessili olduğum [] T.C.Kimlik numaralı, [] nın, yukarıda vasıfları yazılı aracı kendi adına tescil ettirmesine, edilmesine muvafakat eder, bu araçla ilgili ileride doğabilecek hukuki ve cezai sorumlulukların bana ait olacağını beyan ve taahhüt ederim.

• [size=2] SEAT LEON marka 1.4 FR 125 HP TSI tipindeki 2012 model CAXB12616 motor, VSSZZZ1PZCR067186 şasi seri nolu araçı trafikte ben kullanacağımdan bütün sorumluğunun tarafıma ait olduğunu][/size][size=2] kabul ve taahhüt ederim. Daha önce yaptığım bir taahhütname örneği,[/size]

Aynısını bende yaptım geri gelmedi kabul ettiler.

• TAAHHÜTNAME ve MUVAFAKATNAME

[size=2][T.C Sağlık Bakanlığı Adana Devlet Hastanesi'nden verilen ............. tarih,... rapor numaralı resimli,fotokobisi ekte bulunan sağlık kurulu özürlü raporu sahibi olarak özürlü aracı almamdan dolayı trafikte adıma kayıt ve tescil ettirmeye,adıma ruhsat çıkartmaya,ruhsatı teslim almaya,rıza ve muvafakatımın olduğu gibi aracın sürücü olarak...... 'ın kullanacağını ve doğacak tüm sorumluluğun tarafıma ait olacağını beyan][/size][size=2] kabul ve taahhüt ederim.[/size]

[size=2]Bir örnekte benden olsun... [/size]