Sistem Sorunları

• Değerli Meslektaşlarım

Muhdes Soma 2.Noterliğinde bir fiil 15.10.2012 tarihinde başlamış bulunmakla beraber 1 günlük 1.dilim beyanname hazırlanırken,
    "Noter yetkilisinin TCKimlik numarası tanımlı değil! Yaptığınız işlem kaydedilmeyecek ve internet üzerinden gönderilmeyecek, Dönem işlemleri ekranından kimlik tanımlamanızı yapınız,"

Bu uyarı doğrultusunda tanımlasak da hata almaya devam ediyorum,daha önce benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlarım var ise nasıl çödükleri konusunda yardım bekliyorum.

Anlayışınız ve hoşgörünüz için şimdiden teşekkürler

• Vezne Ana ekranda Dönem İşlemleri (F9) buraya girerek burada ki mevcut noterinizin bilgilerini kontrol edin eksiklik varsa bunları giderip bir deneyin.

• Değerli Mesklektaşlarım

Özür dileyerek, Vezne ekranı olduğunu ve F9 sonrasında sadece bitiş tarihinin boş kaldığı görülmektedir.

• Değerli Mesklektaşlarım

Özür dileyerek, Vezne ekranı olduğunu ve F9 sonrasında sadece bitiş tarihinin boş kaldığı görülmektedir.

O kısım boş olması gerekir noter ordan ayrılıncaya kadar. Siz noterin bilgilerini tamamen silerek yeniden girip kaydedin sorun ordan kaynaklanıyor.