Ziraat Bankası Ek Defter.

• Ziraat Bankası dün 70 sayfa Ek Yevmiye Defteri tasdik ettirdi,hazırladık gönderdik.akşam beni aradılar,Defteri hazırlarken arada 10 sayfa atlamışlar,(289 dan sonra 300 yazmışlar) yada başka bir iş var. bu 10 sayfayı tasdik edin diyorlar.Bende olmaz dedim,10 sayfayı aradan çıkarmış olabilirler diye. Yapabileceğim birşey var mı?

• Ziraat Bankası dün 70 sayfa Ek Yevmiye Defteri tasdik ettirdi,hazırladık gönderdik.akşam beni aradılar,Defteri hazırlarken arada 10 sayfa atlamışlar,(289 dan sonra 300 yazmışlar) yada başka bir iş var. bu 10 sayfayı tasdik edin diyorlar.Bende olmaz dedim,10 sayfayı aradan çıkarmış olabilirler diye. Yapabileceğim birşey var mı?

Bence vermeyin ne malum 10 sayfanın başına bir iş gelmediği. Yeniden defter tasdik ettirsinler.

tastik ederken sayfa numaralarını kontrol etmeniz gerekli. sıra ihtiva etmeyen defterleri onay sırasında düzeltin veya yeniden defter isteyin ilgiliden.
    ....

• Siz deftere ek onay yaparken eğer defter sırası tam ve eksiz ise sizde mühürü bastığınza eminseniz demekki işin içinde farklı şeyler var. Bence mühürü basmayın.

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>