Araç satış sözleşmelerinde cep telefonu numarası girilmesi Hk.

• [size=3]Değerli Üyelerimiz,[/size]
    Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 21.11.2013 tarih 11088401-2961-64008 sayılı yazılarında [color=rgb(0, 0, 255)]“…bizzat trafik görevlilerince düzenlenen trafik idari para cezası karar tutanaklarından ilgililerin haberdar edilmesi amacıyla, tebligat öncesinde cep telefonlarına kısa mesaj yoluyla bilgi verilmesine yönelik ilgili birimlerle çalışma yapılmaktadır.[/color]” denilmektedir.
    Bu kapsamda araç satış işlemlerinde alıcıya ait cep telefonu bilgisinin ilgiliden alınarak Yazım.Net ve yeni Noterlik Bilgi Sistemi uygulamasındaki ilgili kutucuklara girilmesi hususunda azami gayretin gösterilmesi gerekmektedir.
    Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla
    Bilgi İşlem Müdürlüğü

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Ayaz ().

• Madem telefon numarasının girilmesini istiyorlar kimlik dökümü genel ekrana yazdığımızda isimlerinin altında da görünsün bize de kolaylık sağlanır hem.

• NBS de sağ tarafta öyle bir telefon kısmı var evet ama o kısma telefonu girince işlem üzerinde ismin altında falan çıkmıyor biryerde... ayrıca yazım nette trafik için ayrı bir kutu açılıyordu ve girmeyince uyarıyordu nbs de öyle birsey yok... ben giriyorum ama o kısma girince trafiğe gidiyormu şüpheliyim :)

• NBS de sağ tarafta öyle bir telefon kısmı var evet ama o kısma telefonu girince işlem üzerinde ismin altında falan çıkmıyor biryerde... ayrıca yazım nette trafik için ayrı bir kutu açılıyordu ve girmeyince uyarıyordu nbs de öyle birsey yok... ben giriyorum ama o kısma girince trafiğe gidiyormu şüpheliyim :)

Veri tabanı numaraları alıyor. zaten o yüzden kimlik kısmına eklenmiş,ben mümkün olduğunca girmeye çalışıyorum. tabi yoğunluk olunca bazen kaçırabiliyorum :)