şahsın sağ ve ölümü olduğu hakkında

• Herhangi bir işlem için noterliğimize gelen bir şahıs elinde bulunan ve oldukça örneğin 10 yıllık olan bir vekaletnamede vekaletnameyi veren şahısın oldukça yaşlı olması nedeniyle bu şahsın ölü veya sağ olduğunu işlem sırasında sorgularken anlamak için bir işlem yapılamazmı,yapılıyorsa nasıl yapılıyor biler arkadaşlar varsa paylaşmak için yazalarsa iyi olar cevap veren arkadaşlara şimdiden tşk ederim.Allah'a emanet olun

• tşk ederim galip bey ancak sorduğum soru işlem yaparken kps'den zaten çıkar,örneğin işyerine gelirken vatandaşın birisi bana bir soru sordu traktör sahibi iki kişi kendisine vekaletname vermiş ancak vekaletname verenlerden birisi ölmüş ben o şahısı tanıyorum ancak öldüğünden haberim yok,bu şahıs gelip bana satış yapacağım deseydi ölen bir kişinin traktörünü satmış olacaktım.Ölen şahıs 30 yaşlarında ve herhangi bir bir hastalığı olmayan ve bulunduğum ilçe ölmemiş başka yerde ölmüş nüfustan düşülmüş olduğunu vekaletnameyi alan şahıs söylemese ben bilmeyecektim.şimdiden tşk ederim.Allah'a emanet olun

• Değerli meslektaşlarım, yeni yazım.net versiyonlarında kimlik sorguladığımızda, kimlik sorgulamanın sağ orta yerlerine doğru AÇIK (yeşil renkte) yanar bu durumda ilgili sağ dır, ölü olanlar için KAPALI ÖLÜM (kırmızı renkte) bir uyarı çıkar buna dikkat edersek yanlışlığa mahal vermeyiz selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().