hastane raporu hk.

• Ben Cabir ağabeyimle veya başka bir arkadaşımla özgürce fikir alış verişinde bulunurken (neticede ben veya başka bir arkadaşım konuyu son derece kavrarken),sanki görünmeyn bir mesele oluşmuşçasına ihale bana kaldı herhalde.Eyvallah arkadaşlar eyvallah....

• Ben Cabir ağabeyimle veya başka bir arkadaşımla özgürce fikir alış verişinde bulunurken (neticede ben veya başka bir arkadaşım konuyu son derece kavrarken),sanki görünmeyn bir mesele oluşmuşçasına ihale bana kaldı herhalde.Eyvallah arkadaşlar eyvallah....

:) :) :) :)Sevgiler sunuyorum.

• BİZİM CABİR BEYLE BİR SORUNUMUZ YOK OLMUŞ GİBİ ALGILAYAN ARKADAŞLARIMIDA KINIYORUM.
    O ZAMAN YORUMLARIMIZI YAZMAYALIM.NASIL OLSA SİZLER İÇİN BİR ÖNEMİ YOK.İTHAMLARINIZDAN BUNU ANLIYORUM.SAYGILAR.

Bu cümleyi yazacak pozisyona, böylesine müstesna ve sadece (Nasrddin Hoca misali bana ağaçtan düşeni getirin doktoru değil!!) meslektaşlarımın üye olduğu bir sitede düşeceğimi zannetmiyordum. Lakin olsun, ben farklı da olsa görüşlerimi zihnim yettiğince yazacağım, kendimce.

• Biz rapor işlemlerinde vatandaşı Psikiyatri Bölümüne gönderiyoruz ve Başhekimlik mühürünün olması konusunda vatandaşı uyarıyoruz.Şehrimizde bulunan özel Psikiyatri kliniği doktorları bile bu tür raporları şayet müşteri özel hastaları değilse vermiyorlar.Bence doğru olan Devlete bağlı hastanelerde bulunan psikiyatri doktorlarıdır.Sağlık ocaklarında görev yapan doktorlar bana sorarsanız böyle bir sorumluluk altına girmemelidir.Ancak hastanelerin bulunmadığı yerlerde olabilir.diye düşünüyorum.Herkese işlerinde kolaylıklar dilerim.

• Birçok devlet hastanesinde psikiyatri yoktur. Ben sağlık ocaklarından alıyorum. Önceden sağlık ocaklarına gönderdiğim yazılarda akli melekelerinin yerinde olup olmadığı hakkında bilgi istiyordum.Onlarda uyanıklık edip akli melekeleri yerinde olup işbu bu rapor tehlikeli işlerde kullanılmaz diye not düşüyorlardı. ;) ;) Bende yazımı filanca kişi taşınmazını satmaya,maaşını almaya veasir konularında vekalet yaptırmak istiyor akli melekeleri nin yerinde olup olmadığı şeklinde üst yazı yazıp gönderiyorum. Akli melekeleri yerindedir diyorlar fakat altınada hala Not :işbu rapor tehlikeli işlerde kullanılmaz,yazıyorlar.
    Tehlikeli işi ben henüz keşfedemedim. :) :)

• Birçok devlet hastanesinde psikiyatri yoktur. Ben sağlık ocaklarından alıyorum. Önceden sağlık ocaklarına gönderdiğim yazılarda akli melekelerinin yerinde olup olmadığı hakkında bilgi istiyordum.Onlarda uyanıklık edip akli melekeleri yerinde olup işbu bu rapor tehlikeli işlerde kullanılmaz diye not düşüyorlardı. ;) ;) Bende yazımı filanca kişi taşınmazını satmaya,maaşını almaya veasir konularında vekalet yaptırmak istiyor akli melekeleri nin yerinde olup olmadığı şeklinde üst yazı yazıp gönderiyorum. Akli melekeleri yerindedir diyorlar fakat altınada hala Not :işbu rapor tehlikeli işlerde kullanılmaz,yazıyorlar.
    Tehlikeli işi ben henüz keşfedemedim. :) :)

:D :D :D