GELİRLER KONTROLÖRLERİ BAŞKANLIĞI EK :7

• arkadaşlar TNB nin sitesine girdiğimde bu ek 7 tablasu ile karşılaştım. 2006-2007-2008-2009 yıllarına ait %1,5 Aidat tablasuna Gayrisafi gelirin % 1,5 hesaplayarak mı yazacağız?
    Bizim noter 2009 ekim ayında geldi. Sadece ekim kasım aralık (3 ay mı ) yazılacak.Bu tablonun verilme işleminin son günü nezaman? Şimdiden teşekkür ederim.

• Değerli Meslektaşım TNB nin hazırlamış olduğu hesap tablosu TNB Duyurular ve Haberler bölümünde bulunan yazının ekinde bulunmaktadır, Noteriniz 2009 da da gelse soruşturma 2006 dan başladığı için diğer görev yaptığı yerlerdeki aidat bilgilerini alıp 2006 dan itibaren düzenlemen gerekir diye düşünüyorum, aidatla ilgili makbuz fotokopileri ve bilgiler noterinizde mevcut olması gerekir, son günü belli değil diye biliyorum selam ve dua ile...

http://www.tnb.org.tr/TNBFORUM…ntule.aspx?PanoKonu=46600

Değerli Meslektaşlarım,
    2010/97 sayılı Genel Yazı ekinde (EK-6) bulunan tablonun Microsoft Excel (xls) biçimli dokümanı ekte yayınlanmıştır. Ek-6 daki tablonun hesap hatası olmadan daha kolay doldurulması için hazırlanan bu tablodaki TOPLAM bölümüne girilen değer otomatik olarak diğer sütünlara oranları nispetinde yansıyacaktır.

Bilginizi rica ederim.

Saygılarımla.

BAŞKAN
    Fahri KÖSE
    (Beyoğlu 37.Noteri)

Ek-6 Excel Dosyası (Sağ Tıklayarak Hedefi Farklı Kaydet ile İndirebilirsiniz)

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Paylaşımınızı gördüm kusura bakmayın meslektaşımı tekrar bilgilendirmek için paylaştım, hakkınızı helal edin, selam ve dua ile..

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• Paylaşımınızı gördüm kusura bakmayın meslektaşımı tekrar bilgilendirmek için paylaştım, hakkınızı helal edin, selam ve dua ile..

ne demet metin bey önemli değil tekrar hatılamış olduk