Yazımda Süre Ekleme Pratik Bilgi...

• Değerli Meslektaşlarım, Yazımın eski versiyonlarında yardım ekranı büyük çıkar ve ordan istifade ederdik, yeni versiyonlar eklendikçe bazen yardım ekranı kapatılır bazen açılır karmaşık bir durum olurdu ve bundan dolayıda yardım ekranına bakmayı ihtiyaç olmaktan çıkardık en azından kendi adıma, geçenlerde bir arkadaşdan öğrendim ve yardım ekranına bakıncada bir kolaylık olarak gördüğüm süre ekleme yi henüz bilmeyen meslektaşlarım için paylaşmak istedim,

Vekaletnamelerde süre ekleyeceğimiz alana geldiğimiz zaman geçerli olacak tarihi gün/ay/yıl olarak yazıp F4 tuşuna bastığımızda kendisi otamatik olarak süre metnini yazmaktadır örneğin:

Süre ile ilgili alana 01.03.2011 yazıp F4 tuşuna bastığımda ; SÜRELİDİR: İş bu vekaletname 01.03.2011 (Bir Mart İkibinonbir) Salı günü mesai bitimine kadar geçerlidir. diye yazmaktadır, zaman ve emek kaybıda azalmış oluyor, selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• nirden pildun ? ? ? ? :D :D :D

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen metin ().

• Sayın meslektaşlarım ;

Bir hatırlatmada benden :
    Parasal değer yazmanız gereken ilgili alana örneğin 1200 yazıp F4 tuşuna bastığımda ; (1.200 Bin İki Yüz ) şeklinde yazılan rakamı yazı ya çevirmektedir. Selamlar...

<p>"Sabrın kendisi acıdır, lakin meyvesi tatlıdır"</p>

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Erkan ().

• Ben de şimdi gördüm bu bilgiyi ve denedim,
    gerçekten çok pratik ve üstelik rastgele bir tarih yazarak denemiştim
    yazdığım tarih tatil gününe denk geliyormuş, onu da uyardı sistem, tuttum ben bu işi :)
    teşekkürlerrrr :) :)

• Ben de şimdi gördüm bu bilgiyi ve denedim,
    gerçekten çok pratik ve üstelik rastgele bir tarih yazarak denemiştim
    yazdığım tarih tatil gününe denk geliyormuş, onu da uyardı sistem, tuttum ben bu işi :)
    teşekkürlerrrr :) :)

bende bilmiyordum çok iyi oldu teşekkürler

• TEŞEKKÜR EDİYORUM MESLEKTAŞIM.FAYDASINI GÖRDÜM.UZUN SÜRE ARA VERMİŞTİM MESLEĞE UNUTTUĞUMUZ ŞEYLER MUTLAKA VARDIR.VE BİLMEDİĞİMİZ O KADAR ÇOK ŞEY VARKİ.BUNLARI YAŞADIKÇA ÖĞRENİYORUZ.HER ŞEYİ BİLİYORUM DEMEK HİÇ DE DOĞRU DEĞİL İYİ ÇALIŞMALAR.