• Sayın meslektaşım bence kaldırmanızın şu aşamada hiç bir sorunu olmayacaktır bizim dairedeki bilgisayarların hepsinden TNB ile yapılan görüşme neticesinde zenvorks proğramı kaldırılmıştır bilgilerinize. Selamlar...

• İLK DÖNEMLERDE VPN+ZENWORK AYRI AYRI YÜKLENİYORDU.
    ŞİMDİ İSE VPN YÜKLENİNCE ZENWORK OTOMATİK YÜKLEYİNOR
    AYRI BİR YÜKLEME YAPMAYA GEREK YOK.SAYGILAR...

• Sayın meslektaşım bence kaldırmanızın şu aşamada hiç bir sorunu olmayacaktır bizim dairedeki bilgisayarların hepsinden TNB ile yapılan görüşme neticesinde zenvorks proğramı kaldırılmıştır bilgilerinize. Selamlar...

Erkan Bey;

Bilgilendirme için tekrar teşekkür ederim. Bilgisayarlar kuş gibi hafifledi ;)

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Günaydın ve iyi çalışmalar herkese !!!
    Arkadaşlar Zen programını kaldırma işlemini Yazım Net olan bilg. da da uygulayan varmı acaba ??
    Çünkü bu konunun başlığı Vezne ve Sistem olunca terettüt ettim.
    Yani işin özü; zen prog. kaldırırsak şayet araç satışına engel bir durum olur mu acaba ?

• Zenworks programı yazım net veya vezne yüklü bilgisayar olsun satışlara kobil v.s. bir sakıncası olmuyor sadece windows un genel ayarları ve şahsi dosyalarınızın bulunduğu belgelerimdeki resim, müzik,belgeler v.s. kaybedebiliyorsunuz bizim dairede 5 bilgisayardan kaldırdık 4 ü şahsi dosyaları silmedi fakat bir tanesi sildi farklı bir oturumda açıldı arkadaşlar o yüzden zenworks programını kaldırmadan önce her ihtimale karşı şahsi dosyalarınızın bir yedeğini alıpta zenworks programını kaldırmanızı öneririm. iyi çalışmalar...