muvafakatname

• .....adresinde bulunan .......abone numarasından.........nin 3 kva enerji kullanmasına muvafakat ederim.
    Arkadaşlar böyle bir muvafakatnameden herhangi bir bedel alıyormusunuz

( Ozaman ben olsam bu muvafakatnameyi şöyle yazardım......adresinde bana ait ....numaralı aboneden.....falan kişinin herhangi bir bedel ödemeksizin 3 kva enerji kullanmasına muvafakat ediyorum.)

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Cabir Karahasanoğlu ().

• Değerli meslekdaşım;Kullandırılacak miktar günlükmü aylıkmı yıllıkmı nedir? eğer bunlardan birisi ise;Türkiye Elektrik kurumundan kva.saat birim fiyatını alalım tarifeye göre gerekli işlemi yapalım diye düşünüyorum.Selamlar.

• Burada ilgili 3 kwa elektrik kullandıracağını taahhüt etmiyor, 3 kwa ya kadar kullanmasına rıza gösteriyor. bundan dolayı bedel gerektiren bir durum söz konusu değildir, diye düşünüyorum

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Anladım Cabir bey, o zaman biz yanlış yapıyoruz bunu, günlük aylık diye bişey belirtmiyoruz muvafakatnamede, çünkü örneği Aydın Tedaş vermişti bize ona göre yazıyorduk ozamandan bu yana, şu kişinin abone olması şartıyla şu kadar kva enerji kullanmasına muvafakat ederim diye yazıp işlemi bitiriyorduk.

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

• Özgür bey aynı anda ileti gönderdiğimiz için sizinkini okumamıştım, biz bedelsiz yaptığımız için noter beyde bugün sorunca huylandım biraz yanlış mı yaptık acaba diye

• ( Ozaman ben olsam bu muvafakatnameyi şöyle yazardım......adresinde bana ait .... numaralı aboneden.....falan kişinin herhangi bir bedel ödemeksizin 3 kva enerji kullanmasına muvafakat ediyorum.)

Söz konusu muvafakatnameyi düşündüğünüz gibi düzenlediğiniz takdirde
    herhangi bir bedel gösterilmesinde gerek olmadığını düşünüyorum.

• ( Ozaman ben olsam bu muvafakatnameyi şöyle yazardım......adresinde bana ait ....numaralı aboneden.....falan kişinin herhangi bir bedel ödemeksizin 3 kva enerji kullanmasına muvafakat ediyorum.)

böyle yazmak daha uygun olur diye düşünüyorum böyle yazılırsa herhangibir bedelil esas alımsanın gerek olmadığı düşüncesindeyim saygılar

• arkadaşlar burada kwa ve günrlük aylık belirtmeden

.....adresinde bulunan .......abone numarasından.........nin 3 kva enerji kullanmasına muvafakat ederim.
    şeklinde değilde

.....adresinde bulunan .......abone numarasından.........nin ihtiyacı halinde enerji kullanım bedellerini ödemesi kaydı şartıyla enerji almasına rıza ve muvafakatımın bulunduğunu kabul ve beyan ederim
    diye
    ayrıca buraya yıl veya gün ekleyebilirsbiniz 10 yıl süreyle veya beş gün süreyle gibi