YARDIM KAMPANYASI

• Merhaba,

Van'da olan depremde meslektaşlarımızın çadır ve battaniye ihtiyacı bulunmaktadır. Bu amaçla para toplamak istedik fakat bunun için yasal izinlerin alınması süreci sıkıntı işte bu nedenle çadır ve battaniye toplayacağız. Toplayacağınız çadır ve battaniyeleri Van'da görevli bir arkadaşımıza ileteceğiz. Bu arkadaşımız Van turizm firmalarından bu yardımlarımızı alacaktır.Bulunduğunuz ilde Van otobüs firmaları var ise sizin direk Özgür bey ile görüşüp ona göndermenizi Van firması bulunmaması halinde ise bu çadırların ve battaniyelerin tarafımıza gönderilmesini talep ederiz.
    Çok hassas olduğunuz bu konuda çok fazla çadır ve battaniye (ihtiyaç fazlası ) toplanmasını önlemek için gönderim yapmadan lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Van'da Görevli Arkadaşımızın Adı : Özgür SÖNMEZ
    Tel. : 0506 541 48 26
    Tarafıma ulaşabileceğiniz Tel. 0212 638 43 41

Yardımlarınızı Allah kabul etsin.

Sayın Özgür SÖNMEZ'e depremzede olmasına rağmen yardım çalışmaları için teşekkür ederiz.

Saygılarımla
    Muharrem ŞEKER
    İstanbul 13. Noter Başkatibi

Teşekkürler
    Katibiadil.com

• bu gün gazetede okudum, çeteler kurulmuş ve yolda yardım kamyonlarına saldırıp araçlar yardım merkezine varmadan yardım paketlerini boşaltıyorlarmış bundan dolayı asıl yardım sahipleri yardım alamıyorlarmış sayın admin yardımlar fazla bile olsa Özgür kardeşimiz bu fazla gönderilen yardımları yakın çevresinde bulunan ihtiyaç sahiplerine dağıtabilir belki....

• bu gün gazetede okudum, çeteler kurulmuş ve yolda yardım kamyonlarına saldırıp araçlar yardım merkezine varmadan yardım paketlerini boşaltıyorlarmış bundan dolayı asıl yardım sahipleri yardım alamıyorlarmış sayın admin yardımlar fazla bile olsa Özgür kardeşimiz bu fazla gönderilen yardımları yakın çevresinde bulunan ihtiyaç sahiplerine dağıtabilir belki....

Haklısınız velakin, durumlar kötü bu yardımları bile zor ulaştırabilecek şekilde bunu geniş kapsamlı kurumlar bile zor başarırken bir kişilye çok daha fazla yük yüklenemez. Özelliklede bu kişi depremzede ise .. İşte o bakımdan bu şekilde yazdık

• Arkadaşlar;

Dün van belediyesinde çalışan arkadaşımla görüştüm. Yurtiçi, Aras, MNG, PTT aldıkları bütün yardımları tek merkeze yani valilik kriz merkezine teslim ettiklerini, isme, belediyeye, veya başka kuruma ücretsiz gönderi göndermemin mümkün olmadığını söyledi. Yurtiçine gittim, doğruladılar bende yurtiçine teslim ettim.

Basına da yansıdığı gibi valilik gerekli koordinasyonu sağlayamadığı için yardımlar tam zamanında ve yerine ulaşılmamaktadır. Dolayısıyla ortaya malum kargaşa görüntüleri çıkıyor.

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• ARKADAŞLAR SAĞOLSUNLAR TOCAELİ 6.NOTERLİĞİ KATİPLERİ BENİ ARADILAR YURTİÇİ KARGOYA YARDIM PAKETİ TESLİM ETMİŞLER FAKAT TESPİTLERİNİZ DOĞRU. KARGO FİRMALARI VATANDAŞLARIN MADURİYETİNDEN DOLAYI BİRTAKIM SORUNLARLA KARŞILAŞIYOLAR. VANDAKİ KARGO ŞUBELERİ ŞU AN KAPALI MÜMKÜN OLURSA OTOBÜS İLE GÖNDERİLE BİLİRSE BEN BURDA İHTİYACI OLAN KATİPLERE DAĞITICAM FAZLA OLANLARIDA İHTİYACI OLANLARA ELİMDEN GELDİĞİNCE YAPMAYA ÇALIŞICAM. YALNIS KARGO , GÖNDERİ PROBLEMİNE ÇARE BULMAMIZ LAZIM..

• Bugün ekşisözlük'te 'bu konuda söylemek istediklerim bu kadar' rumuzlu kişi tarafından yazılan bir yazı ve şu sıralarda internette tıklanma rekoru kırıyor.

'Bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım' başlıklı yazıda bu sözler yer alıyordu:

"Ömrü hayatımda duyduğum en anlamlı söz oldu bu.

Ağlaya ağlaya yazıyorum bunları...

Deprem olur olmaz Van'a kazak, bot, mont gibi eşyalar gönderirken montun cebine "Geçmiş olsun kardeşim, ben de Gölcük'te senin şu an yaşadıklarını yaşadım. Maddi-manevi ne sıkıntın olursa bana 05xxxxxxxxx numaralı telefondan ulaşabilirsin, hiç çekinme" yazılı bir kağıt koyulduğundan 3 gün sonra gelen mesaj şuydu:

"Allah razı olsun kardeşim. Şu an gönderdiğin montla ısınıyorum. Sana söz bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım"

Kaynak : http://www.internethaber.com/y…titial=true#ixzz1btBZIJkU

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Çok doğru düşmez kalkmaz bir Allah.

• Az önce Noterler Birliği başkanı FAHRİ KÖSE ile birlikte noterlikleri gezip katiplerle bir araya gelip sohbet ettik kendisine TNB'nin yapacağı yardım kampanyasında öncelikli olarak İhtiyacı olan katiplerimize yapılması yönünde bir istekde bulundum kendisi sıkıntılarınızı bir dilekçe haline getirip ODA aracılığı ile bize gönderin. gereken neyse yapıcaz dedi. gerçekten çok ilgiliydi. umarım sonuç verir.