Defter Tas. Meşruhat Yazdırma Hatası ???

• Değerli meslektaşlarım muhasebecilere şifre verme ve tarif etme işlemlerini büyük ölçüde tamamladık, biz bu sisteme başladığımız zaman ortaya çıkan meşruhat çıktısı alma sıkıntı şuanda muhasebecilerde de çıkmaktadır, ben bürolarına gittiğim muhasebecilerin bilgisayarlarına şifremle giriş yapıp TNB Ana Sayfa => Hizmetler => Program Yükleme => Genel => XML YAZDIR programını indirip çalıştırıyorum, programı masaüstlerine kaydediyorum diğer bilgisayarlardada bu hata olduğunda yükleme yapsınlar diye, bu programı TNB bilgi işlem muhasebeci bilgi girişi ekranına koysaydı daha iyi olurdu, bu konuda eksiklik olmaktadır şifre veren meslektaşlarımızın zaten muhasebeciler angarya gibi gördükleri bu işte iki defa uğraşmaktansa dikkat etmelerinde fayda olduğunu düşünüyorum selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• bu programı TNB bilgi işlem muhasebeci bilgi girişi ekranına koysaydı daha iyi olurdu, bu konuda eksiklik olmaktadır şifre veren meslektaşlarımızın zaten muhasebeciler angarya gibi gördükleri bu işte iki defa uğraşmaktansa dikkat etmelerinde fayda olduğunu düşünüyorum selam ve dua ile...

Metin bey size katılıyorum önemli bir nokta özelliklede birçok muhasebeci ile çalışacak noterliklerimiz için.

• Kullanım klavuzunu dikkatlice okurlarsa sorun olmaz.
    Klavuzun 22. sayfasında bilgi verilmiş.
    Okuma alışkanlığımızda çok maşallah. :) Hayırlısı bakalım arayanlar olacak tabiyki. Saygılarımla...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Kullanım klavuzunu dikkatlice okurlarsa sorun olmaz.
    Klavuzun 22. sayfasında bilgi verilmiş.
    Okuma alışkanlığımızda çok maşallah. :) Hayırlısı bakalım arayanlar olacak tabiyki. Saygılarımla...

Değerli Meslektaşım o ayarlamayı yapmak sorunu çözmüyor onun için bu programı yüklemek gerekiyor, çok şükür okumayıda severiz :)))

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>

• Değerli Meslektaşım o ayarlamayı yapmak sorunu çözmüyor onun için bu programı yüklemek gerekiyor, çok şükür okumayıda severiz :)))

Metin bey, güvenlik ayarını kastetmemiştim ben zaten. XML için link verilmiş, bi tıkla kurcaklar bu kadar. Dediğin gibi çok şükür okumayı da seviyoruz. :D

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Değerli meslektaşım ilk yayınlanan klavuzlarda bu bilgi mevcut değil, klavuzu yeni güncellemişler, bilgilendirme için teşekkürler, ilk Klavuzlar Ek' tedir, selam ve dua ile...

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Metin ÇELİK ().