Mirasçılık Belgesi

• Alıntı

Sevgili murat
    Neden bilgi amaçlı!, benim gözümden kaçan bir yazımı var acaba.

Mirasçılık belgesine talep edenin imzasını almıyoruzki vekaletnamesini ekleyelim. Tıpkı vekaleten daireden suret vermek gibi...

ÖNEMLİ OLAN RUH GÜZELLİĞİ DEĞİL, RUS GÜZELLİĞİDİR!....

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen Murad ().

• Mirasçılık belgesine talep edenin imzasını almıyoruzki vekaletnamesini ekleyelim. Tıpkı vekaleten daireden suret vermek gibi...

sen haklısın. ama ne yapayım, vekaleten yaptığı için dayanamıyorum.
    vekaleti işlemin arkasına ekliyorum. yaa işte :)

• Alıntı

sen haklısın. ama ne yapayım, vekaleten yaptığı için dayanamıyorum.
    vekaleti işlemin arkasına ekliyorum. yaa işte :)

Hani derler ya, d.... gitsin a..... satayım diye ;D ;D ;D ;D

• Mirasçılık belgesine talep edenin imzasını almıyoruzki vekaletnamesini ekleyelim. Tıpkı vekaleten daireden suret vermek gibi...

bende murat kardeşime aynen katılıyorum ve sanıyorum ki genelde uygulamada bu yönde

• Değerli meslektaşlarım maktu bir ücret olmaması nedeniyle, mirasçı sayısı artınca nasıl yazıyı arttırıyorsak vekaleten yapılan mirasçılık belgelerinden de dayanak yazılıp karşılaştırma alınması gerekir diye düşünüyorum, gerek bu konularda gerekse okur yazar olmayanlar konusunda kafalarda soru işareti bırakmayacak bir genelge veya genel yazı çıkması lazımdı (mirasçılık belgesi için 04.10.2011 Tarihli 99 Numaralı Genel Yazı var ama bu soruların cevabı yok) ama hala bir ses yok, hayırlısı bakalım, selam ve dua ile...

<p>İNSANDA YOKSA EDEP... NEYLESİN MEDRESE NEYLESİN MEKTEP... OKUSA ALİM OLSA MERKEP... BAK YİNE MERKEP YİNE MERKEP...</p>