İSTANBUL NOTER ODASI SEÇİMLERİ

• Merhaba,

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan İstanbul Noter Odası seçimlerine katılacak olan Sayın Cemal AFACAN ile ekibinine gerek geçmişte meslektaşlarımıza vermiş oldukları emekten gereksede Katibiadil.Com 'un yanında olduklarından dolayı TAM DESTEK verdiğimizi,

Katibiadil.Com üyelerinin bu hususta hassasiyet göstermesi gerektiğinin ricasını,

Kendisine başarılar dilediğimizin bilinmesi hususunu,

Bilgilerinize sunarım.

Saygılarımla
    Muharrem ŞEKER

• Değerli meslektaşım Muharrem Şeker dostluk kazansın bende Cemal Afacan'ın rakibi HİKMET KAPLAN noterimizi destekliyorum. ;)

Değerli kardeşim, Hikmet bey ile bir sorunum yok fakat bu benim yaşadığım olaylarda Hikmet Bey'de rol oynadı. Gerçi ardından özür diledi benden ve bende şikayetçi olmadım ondan fakat, oda başkanları birlik ve beraberliği sağlamakta öncelikli olmalı ve attığı adımlar buna yaklaşık olması gerekir diye düşünüyorum.

Yakınen tanımadığım Hikmet beyi uzaktan tanıyorum. Bu işlerde başkandan ziyade ekipte çok önemlidir.

Kim olursa olsun hakkımızda hayırlısı olsun. Taraf tutamam siyaset benim işim değil , sadece bize emek ve önem verem birinin istediğimiz yerlerde olması bizi mutlu eder.

Bütün bunlara rağmen yinede söylemem gerekir ki, kim hak ediyorsa kim hayırlısı ise o olsun.

Seninde dediğin gibi dostluk ve samimiyet kazansın.

Teşekkürler

• Değerli meslektaşım kardeşim öncelikle sizin yaşadığınız olayları farklı olarak yansıtılmıştır diye düşünüyorum sonrasında benden özür diledi diyorsunuz eğerki farklı bir kişide olmuş olsaydı bu olayda olmazdı olaylar farklı yansıtılmıştır kendisine ve Hikmet beyinde bizlere emek ve önem vereceğine inanıyorum ve her zaman arkadamızda olacağına eminim sağlam ve güçlü bir ekip kadrosu var ama sonuç olarak dostluk ve samimiyet kazansın.

Konyadan kucak dolusu sevgiler

• benim yaşadığım ve bildiğim bir olay anlatayım:
    oda başkanı şu anda yine başkan ve adayı, 3. sınıf noterliklere yeni atanan noterlere personellerinizi asgari ücret veriyor gibi gösterin, ama asgari ücret altında maaş verin, yok efendin siz personelinize çok maaş veriyorsunuz bizim noterlikteki katiplerde ister gibisinden şeyler söylüyormuş. bunuda bizzat söylediği noterlerden duydum kendilerine hiç yakıştıramıyorum.
    bizi koruyan başkanlar seçilir inşallah......

• benim yaşadığım ve bildiğim bir olay anlatayım:
    oda başkanı şu anda yine başkan ve adayı, 3. sınıf noterliklere yeni atanan noterlere personellerinizi asgari ücret veriyor gibi gösterin, ama asgari ücret altında maaş verin, yok efendin siz personelinize çok maaş veriyorsunuz bizim noterlikteki katiplerde ister gibisinden şeyler söylüyormuş. bunuda bizzat söylediği noterlerden duydum kendilerine hiç yakıştıramıyorum.
    bizi koruyan başkanlar seçilir inşallah......

Yani buraya yazdığınıza göre isim verebilirsiniz ??

• Şu yada bu şekilde kim kazanırsa kazansın bizim acımızdan bir şey ifade edeceğini zannetmiyorum. Hangi oda başkanı veya Noterler Birliği başkanı noter personeli için bir şey yapmıştır. Tek bir şey söylesin. Benim meslekte 10 yılım oldu eski noterim Reşat Duran bey şimdi diyarbakır noter odası başkanlığına adaylığını koydu. Bir tek onun noterlik personeline bir araya gelsinler diye yemek ısmarladığını bilirim ve bunun içinde emek verdiğini. Bunun haricinde ne oda nede tnb bizim için birşey yapmamamıştır.

• Arkadaşlar, İstanbul Noter Odasında Personel Vakfı tarafından yapılan toplantıda, katılan personellere hatırlarsanız "ETLİEKMEK VE AYRAN" ikram edilmişti. Bu ikram kim tarafından yapıldı biliyormusunuz. HİKMET KAPLAN bey tarafından. Lütfen Cemal Afacan'ı çok iyi biliyorum. Önce kendi yanında çalıştırdığı personeline düzgün maaş versin. Başkatibi kaçtı, veznedarı kaçtı. Diğer çalışan yetişmiş bir eleman olan arkadaş ise "İLLALLAH" diyor. LÜTFENNN