VASİYETNAME

• değerli meslektaşım,öncelikle işleme yani vasiyetnameye işlenecek,bu vasiyetnamenin üzerine kırmızı kalemle yanılma olmasın diye ayrıca şerh verilecek birinin ölüm kaydı gelmesi halinde diğeri beklenecek,

Nüfustan ilgililerden birinin öldüğüne dair yazı gelince ne diyecek, öbürkünün de ölmesini mi bekleyelim diyecek tereke hakimliğine? :( :( Bütün bu karmaşalara gerek varmı ki, ayrı ayrı yapmak varken ;D ;D

• Nüfustan ilgililerden birinin öldüğüne dair yazı gelince ne diyecek, öbürkünün de ölmesini mi bekleyelim diyecek tereke hakimliğine? :( :( Bütün bu karmaşalara gerek varmı ki, ayrı ayrı yapmak varken ;D ;D

Nüfustan yazı gelince şerh görülünce beklenecek,
    zaten bizde ayrı ayrı yapmaktan yanayız,ancak kişilerin talebi ve ısrarı halinde
    birlikte de yapılabilir serpil hanım.
    bana gelirse bende ayrı yapmaktan yanayım,ancak olmaz diye de bir şey yok,onu
    anlatmaya çalışıyoruz.Bu konuda Bu son mesajım.Bende yoruldum,olmayacak bir işe
    amin diyoruz,birbirimize ne ıspatlamaya çalışıyoruz,doğrusu onu da tam bilemiyorum.
    Netice;Böyle bir vasiyetname yapılırmı? evet yapılır.Ancak yapmamaktan yanamıyız evet.Hepimiiz neticede aynı görüştemiyiz?Evet.

*İnsanlar arasında iyilikten başka hiçbir üstünlük kabul etmem. Karakterin olmadığı yerde,<br />ne büyük sanatçı, ne de büyük mücadele adamı vardır. Orada var olan, zamanın yok ettiği,<br />içleri boş yaratıklardır. Bütün mesele, büyük görünmek değil, gerçekten büyük olmaktır.<br />*Beethoven*

Mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenleyen ibrahim dal ().