• :) Murisim...dan intikal eden K9 cinsindeki köpekteki tüm miras haklarımdan diğer mirasçı...lehine fergat ediyor. :) :) Bundan böyle köpeğe gerekli tüm ilgi ve alakayı göstermesini istiyorum.

• F E R A G A T N A M E

FERAGAT EDEN
    :[ ]

[]

[]

LEHİNE FERAGAT EDİLEN
    :[]

VERASET İLAMI

:[] verilen [] no'lu, [] tarihli ilam

K YETKİ BELGESİ

:T.C Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğünden verilen [] seri no'lu, [] TOBB.K no'lu, [] tarihli K YETKİ BELGESİ

Murisim [] ölümü ile diğer mirasçılarla birlikte bana de intikal eden, edecek olan yukarıda nitelikleri yazılı olan K yetki Belgesindeki hak ve hisselerimin tamamından diğer mirasçı [] lehine [] olmak üzere, kayıtsız ve şartsız, geri dönülmez şekilde feragat ettiğimi lehine feragat edilen diğer mirasçı [] 'ın yukarıda nitelikleri yazılı olan yukarıda nitelikleri yazılı olan K yetki Belgesini kendi adına kayıt ve tescil işlemlerini yaptırmasına rıza ve muvafakatımın bulunduğunu, K yetki Belgesini ettiğimizi, K yetki Belgesinden doğacak her türlü ceza, vergi ve hukuki sorumluluklarının lehine feragat edilene ait olacağını kabul ve beyan ederim.

FERAGAT EDEN
    :[ ] [T.C. No : ]

"Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canımı okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.."