Noterlik Rehberi

• [color=rgb(113, 113, 113)][size=3]Değerli Meslektaşlarım, Merhaba[/size][size=3][font=arial][/color]

Noterlik Mevzuatını içeren Noterlik Rehberi 'ni indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayınız veya aşağıdaki link adresini kopyaladıktan sonra, tarayıcınızın adres alanına yapıştırınız ve enter tuşuna basınız, açılacak ekranda indir butonuna basınız. Faydalı olması dileğiyle hoşça kalın.[color=rgb(113, 113, 113)][font=arial]

https://drive.google.com/file/…VBm95OEROeF9qNHFCc0E/view

• Sait bey öncelikle aramıza hoş geldiniz. Bir önceki sürümünü arkadaşlarımın faydalanması için forumumuza yüklemiştim. Bir çok arkadaşımız da çalışmanızdan faydalandı. Yapmış olduğunuz çalışma için Noter katipleri adına size teşekkür ediyorum.
    Saygılarımla.

Mustafa BAL
    Denetmen

• [size=2]Mustafa Bey,
    Hoş bulduk, ilginiz için çok teşekkür eder, selam ve sevgilerimi sunarım.[/size] :'(

• Yıllardan beri tanıdığım, bilgi, beceri ve tecrübesine büyük saygı duyduğum. Kişiliği ile liderlik vasfını tam anlamı ile icra eden ve meslektaşları ile meslek çalışanları için daima çalışan emek veren çok değerli Noter'imiz Sait bey'e çok ama çok teşekkür ederim.

Sizi aramızda görmekten ayrıca onur duyduğumuda ifade etmek isterim.

Saygılarımla

• Yıllardan beri tanıdığım, bilgi, beceri ve tecrübesine büyük saygı duyduğum. Kişiliği ile liderlik vasfını tam anlamı ile icra eden ve meslektaşları ile meslek çalışanları için daima çalışan emek veren çok değerli Noter'imiz Sait bey'e çok ama çok teşekkür ederim.
    Sizi aramızda görmekten ayrıca onur duyduğumuda ifade etmek isterim.Saygılarımla

[hr]

[size=3]Muharrem Kardeşim,[/size]
    [size=3]Katibi Adil sitesi ile, senin ve tüm üye meslektaşlarımızın mesleğimize katkıları inkar edilemez.[/size]
    [size=3]Ben de sizlere çok teşekkür ederim.[/size] :'(
    [size=3]Selam ve sevgilerimle.[/size]