Muhasebecilere Şifre verilmesi

• NOTERLERİMİZ KENDİ KULLANICI ADI_ŞİFRELERİ İLE GİRİŞ YAPILACAK O ŞEKİLDE MUHASEBE ŞİFRE VERİLEBİLİNİR.
    AYRICA NOTERLERİMİZ GEREK GÖRÜRSE YETKİ VERİRLER PERSONELLERİNE,
    YETKİ VERDİĞİ PERSONELLER MUHASEBE ŞİFRE VEREBİLİRLER.....!

• Muhasebecilerin
    TC veya vergi noları
    Bir e-posta adresi
    tel.noları (başına sıfır rakamı yazılacak)
    min.8 karakterli şifre girişi

Belge yada muh.bizzat istemenize gerek yoktur.

• ŞİFRELERİNİ VERDİĞİM MUHASEBELERE DEFTER TASTİK KILAVUZLARI PDF OLARAK ŞİFRELERİNİ MAİL ADRESLERİNE ATIYORUM....!
    ARZU EDENLERE İSE DAİREDE BİRE BİR KENDİ ŞİFRELERİ İLE GİRİP NASIL KULLANILACAĞINI UYGULAMALI ANLATIYORUZ...!
    HİZMETTE SINIR YOKTUR...!

• Arkadaşlar muhasebecilere şifre verirken herhangi bir belge isteyecekmiyiz, yoksa muhasebecimi değilmi hiç araştırmadan herkese verebilecekmiyiz? iyi çalışmalar herkese

Tanıdığınız SM yada SMMM lere belge istemeden verebilirsiniz. Biz bugün ilk defa verdik ve ben bir tablo oluşturdum muhasebeci bilgilerini içeren, altına imzasını alıp dosyalıyoruz. Tanımadığımız SM yada SMMM ler için ise belge isteyeceğiz. Saygılarımla...

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• arkadaşlar bende iki muhasebeye şifre verdim birisininki ile giriş yaptım:) boşuna klavuzu çıkartmışım ilk giriş ekranında pdf olarak var kendileride çıkartıp bakabilir yada ordan okuyabilirler.

Şifre vermesekte TNB ana sayfada SMMM Defter Bilgi Girişi kısmından girildiğinde kullanım klavuzu var zaten.

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• BENCE MUHASEBECİNİN DİREK KENDİSİNİN GELİP ŞİFRE ALMASI DAHA DOĞRUDUR, BİZDE SADECE MUHASEBECİNİN KENDİSİNE VERİYORUZ.KİMLİĞİNİ VE MUHASEBECİ KİMLİĞİNİ ALIP İMZA KARŞILIĞI ŞİFREYİ VERİYORUZ KİMLİKLERİ DE AYRI Bİ KLASORDE SAKLIYORUZ.SAYGILAR

• 5-10 mükellefi olan muhasebecilere de şifre veriyor musunuz ?**

Mükellef sayısı önemli değil önemli olan muhasebeci olması 10 mükellefinin defterini tasdik ettirmek zorunda olduğuna göre şifre onun ve sizinde işinizi kolaylaştıracaktır...

• başka noterlikçe sisteme tanımlanmış muhasebecilere tekrar şifre verilecek mi?* yoksa verilmiş şifre ile girişini yapacak vergi dairesini noterliğin bağlı bulunduğu vergi dairesini seçtiği için benim giriş sayfamda mı görünecek cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Ayhan bey bir muhasebeciye bir tane şifre verilecek ve bunu da bütün noterliklerde görünecektir. yani muhasebeci başka yerdenşifre alıp size geldiğinde tekrar şifre almak istediğinde sistem onay vermeyecektir.saygılarımla. kolay gelsin.