YÖNETİCİNİN DAİRE SEÇME HK.

• Daha önce bir arkadaşımızın aynı şekilde karar alınarak ve kooperatif üyelerinin yazılı iznini alarak böyle bir uygulama yapmıştı.. Ne kadar doğru bilemem ama bilginize :)

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

• Değerli meslektaşım;
    1-En son genel kurul kararında yönetim kurulu üyelerinden kim kura dışı bırakılmak istenmiş ise onun tercih ettiği dairenin de numarasının belirtilmesi gerekir
    2-Yönetim kurulunca alınacak kura çekimi tarihini belirleyen karar ile Notere yazılacak kura çekimi davet yazısında bu hususun ayrıca yazılması lazımdır.
    3-Yapacağınız kura tespit tutanağında bu hususu açıklamanız ve çekiliş torbasına 40 daire numarasını ihtiva eden etiketler yerine 39 adet dairenin, üye isim torbasına 40 yerine, 39 üye ismini ihtiva eden etiketleri koyacaksınız
    4-Çekilişe başladığınız da ilk olarak tercih edilen daireyi ve tercih hakkı tanınan ismi yazıp çekilişe devam edeceksiniz.
    [size=78%]5-İşlemi tatil günü yapacaksanız takip eden ilk iş günü yevmiyesine işlenmek üzere şerhini koymak suretiyle yönetim kurulundaki imza yetkililere imza ettirin.[/size]
    [size=78%]6-[/size] :) :) :) paydos.