EŞLER BİRBİRİNİ VEKİL TAYİN ETMEK İSTİYOR

• EŞLER BANKADAN PARA ÇEKMEK İÇİN BİRBİRLERİNE VEKALET VERME İSTİYOR. BU DURUM TEK VEKALETTE YAZILABİLİR Mİ? YOKSA AYRI AYRI MI YAZAYIM.. TEŞEKKÜRLER.. TEK VEKALETTE YAZILIYORSA ÖRNEĞİNİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM..

• VEKALETNAME

Bilumum bankalarda mevcut müngerit veya müşterek hesaplarımızdan dilediği zaman dilediğ miktarda para çekmeğe,yatırmağa,talimat vermeğe,virman yapmağa,eft yaptırmağa bankalarda mevcut münferit veya müşterek hesaplarımızdan para çekilebilmesi ve yatırılması hususlarında yasal olarak yapılması icabedecek tüm işlemleri ifaya mezun, yetkili ve münferiden hareket etmek üzere biri birimizi vekil tayin ettik. "şeklinde" vekaletname yapılabilir kanaatindeyim.Selam ve sevgilerimle

• Bana kalırsada kanımca olur gibi geliyorda, acaba ne kadar doğru..
    Aynı tek bir vekaletnamede vekalet verenle vekil olan kişi karşılıklı olarak birbirlerini vekil tayin edilmiş onaylanmış bir vekaletname den var ise faks istiyorum. telefon ve faks aynı numaradır.
    Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

• Bana kalırsada kanımca olur gibi geliyorda, acaba ne kadar doğru..
    Aynı tek bir vekaletnamede vekalet verenle vekil olan kişi karşılıklı olarak birbirlerini vekil tayin edilmiş onaylanmış bir vekaletname den var ise faks istiyorum. telefon ve faks aynı numaradır.
    Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Birbirimizi karşılıklı olarak temsil etmek üzere T.C. hudutları dahilinde halen mevcut bulunan ve bundan böyle mevcut olacak olan bilumum resmi ve hususi milli ve yabancı bankalar, özel finans kurumları nezdinde mevcut her nevi hesaplarımdan dilediği miktarda para çekmeye, hesaplara para yatırmaya, yeni hesaplar açmaya, açılmış hesapları dilerse kapatmaya, ahzu kabza, evrak ve makbuz ve ibralar vermeye, adıma verilmiş ve verilecek çekleri ilgili banka veznesinden tahsil etmeye, evrak ve belgelerini imzalamaya, bankalara gelmiş ve gelecek olan havaleleri almaya, makbuzlarını imzaya, ibralar vermeye, bilumum çek, poliçe, emre muharrer senetleri ilgili bankaya tahsil ve teminata vermeye, protestolarını talep etmeye, [] , bu hususlarda yapılması gerekli iş ve işlemleri yapmaya mezun olmak üzere [KEMAL DURMAZ , ELÇİN DURMAZ birbirimizi karşılıklı olarak ] vekil tayin edildi.
    VEKALET VERENLER : KEMAL DURMAZ

ELÇİN DURMAZ

• :) :)Eyvallah cabir abim. siz çok yaşayın. eksik olmayınn.

Bana kalırsa bindiğim dalı kesmiyorum ve kesmemde. ayrı ayrı yazı vs ücreti almak varken neden tek kalemde alayımki.. :)

Adem bey istediğiniz gibi ehyam kesebilirsiniz siniz bölgeye 2.noterlik açılıncaya kadar , 2.noterlik açılsın bakalım o sözleri diyebilirmisiniz ;)

• :) :)Eyvallah cabir abim. siz çok yaşayın. eksik olmayınn.

Bana kalırsa bindiğim dalı kesmiyorum ve kesmemde. ayrı ayrı yazı vs ücreti almak varken neden tek kalemde alayımki.. :)

her ne kadar yapılabilir olsada bendende istense ayrı ayrı yaparım kesinlikle... daha sağlam gibi görünüyor :)

• Adem bey istediğiniz gibi ehyam kesebilirsiniz siniz bölgeye 2.noterlik açılıncaya kadar , 2.noterlik açılsın bakalım o sözleri diyebilirmisiniz ;)

Kemal kardeşim biz ahkam ve falan kesmiyoruz. isterse 3-5-6 noterlik olsun. kafamdan vazgeçmem. ne gezersin buharayı semerkantı, rızık bulur seni arayı arayı. yine bana gelirler yine bana gelirler..

• Birbirimizi karşılıklı olarak temsil etmek üzere T.C. hudutları dahilinde halen mevcut bulunan ve bundan böyle mevcut olacak olan bilumum resmi ve hususi milli ve yabancı bankalar, özel finans kurumları nezdinde mevcut her nevi hesaplarımdan dilediği miktarda para çekmeye, hesaplara para yatırmaya, yeni hesaplar açmaya, açılmış hesapları dilerse kapatmaya, ahzu kabza, evrak ve makbuz ve ibralar vermeye, adıma verilmiş ve verilecek çekleri ilgili banka veznesinden tahsil etmeye, evrak ve belgelerini imzalamaya, bankalara gelmiş ve gelecek olan havaleleri almaya, makbuzlarını imzaya, ibralar vermeye, bilumum çek, poliçe, emre muharrer senetleri ilgili bankaya tahsil ve teminata vermeye, protestolarını talep etmeye, [] , bu hususlarda yapılması gerekli iş ve işlemleri yapmaya mezun olmak üzere [KEMAL DURMAZ , ELÇİN DURMAZ birbirimizi karşılıklı olarak ] vekil tayin edildi.
    VEKALET VERENLER : KEMAL DURMAZ

ELÇİN DURMAZ

Banka memuru bu vekaletnameyi çözene kadar ...Git Notere tek tek yaptır gel bu böyle olmamış diyebilir. ayrı ayrı yapmakta her açıdan fayda var diye düşünüyorum. :D :D

• mezun ve yetkili olmak üzere bizlerden Kemal DURMAZ, ..... T.C.kimlik numaralı ELÇİN DURMAZ'ı ve yine bizlerden Elçin DURMAZ, .... T.C.kimlik numaralı KEMAL DURMAZ'ı karşılıklı olarak vekil tayin ettik.

böylede olabilir diye düşünüyoum. düşünmeden öte defalarca kez bu şekilde yazdım. Emmevelakin bu işin doğrusu noterlerimiz için ayrı ayrı düzenlenmesidir. ;) ;)