VAN DEPREMİ

• Depremde yaşamını yitiren kardeşlerimize Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Milletimize büyük geçmiş olsun, allah bizi ve tüm insanlığı bu tür doğal afetlerden korusun.

• Depremde yaşamını yitiren kardeşlerimize Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Milletimize büyük geçmiş olsun, allah bizi ve tüm insanlığı bu tür doğal afetlerden korusun.

Amin cümlemizi korusun ama çok feci bir durumdu sabaha kadar sallandık ilk deprem özellikle çok etkiliydi Allah yardımcımız olsun... Başımız sağolsun.

<p>Başkaları hakkında kötü şey söyleyenlerin, kendilerine söyleyecekleri iyi bir şeyi yoktur...</p>

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

• Cenab-ı Hak beterinden korusun ölenlere rahmet,kalanlara sabır,yaralılara acil şifalar ve halihazırda enkazaltında bulunan kardeşlerimizin hayırlısıyla kurtarılmasını diliyorum.Allah yar ve yardımcıları olsun

• Cenab-ı Hak beterinden korusun ölenlere rahmet,kalanlara sabır,yaralılara acil şifalar ve halihazırda enkazaltında bulunan kardeşlerimizin hayırlısıyla kurtarılmasını diliyorum.Allah yar ve yardımcıları olsun

Amin :'( :'(

Sabır, suskunluk değil, işitilmeyen bir feryattır!....<br />Her kişinin değil, er kişinin harcıdır.

Amin.

• Türkiye üzerinde dolaşan kara bulutların bir an evvel terketmesi dileğiyle,Van'da hayatını kaybedenlere rahmet,yaralılara acil şifalar,yakınlarına sabır diliyorum.

Amin

&quot; Varsın olmasın hayatta her istediğimiz .<br />Biz olana &quot;Elhamdülillah&quot; olmayana da &quot;Eyvallah&quot; demesini biliriz.&quot;

• Yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet ,kalanlara başsağlığı ve sabırlar, yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Allah hepsinin yardımcısı olsun...

Beni kötü biri olarak hatırlamanızın hiç sakıncası yok..!<br />Bana en çok iyi biri olduğumda zarar verdiniz...

• Van ve Van bölgesinde Yaşanan bu deprem nedeniyle Türk Halkına geçmiş olsun dileklerimi iletirken, yaşamını yitirenlere Allahtan rahmet ölenlerin ailelerine başsağlığı, yararlılara da acil şifalar dilerim."